Anti-dandruff Shampoo - All hair types - szampon przeciwłupieżowy

Kosmetyk
Anti-dandruff Shampoo - All hair types - szampon przeciwłupieżowy

Łupież to nic przyjemnego, co gorsze trudno się go pozbyć raz na zawsze. Na szczęście problemu nie znam z autopsji, za to zna go mój mężczyzna, zwłaszcza kiedy ma już trochę dłuższe włosy. Na skuteczne szampony skóra uodparnia się i trzeba szukać od nowa. Najniższe półki nie są wykluczone, bo i tam trafiają się perełki – także w tej kategorii.

Szampon z serii One Care, produkowanej dla Hipernovy i sklepów Albert, to nasza urlopowa zdobycz. Pachnie miętowo, choć jego główny użytkownik twierdzi, że to zapach płynu do naczyń. Dobrze się pieni, łatwo spłukuje i jest delikatny do włosów – nie powoduje żadnych historii typu matowe, czy „czochrające” się włosy, ale przy dłuższych obligatoryjnie wymaga odżywki, bo rozczesanie jest trudne. Problemu z łupieżem nie usuwa natychmiastowo, ale stopniowo go stabilizuje i jest to chyba lepsze niż jego „magiczne” znikanie i pojawianie się jak za sprawą wielu innych specyfików. Zatem swoje podstawowe zadanie spełnia nieźle, przynajmniej na razie.

Przezroczysta 300 ml butelka z klapką wypełniona błękitną zawartością, całkiem elegancko prezentuje się na łazienkowej półce a co najważniejsze wyraźnie różni się od innych szamponów z tej serii, więc nie ma mowy o przypadkowej pomyłce.

Niedrogi i skuteczny, choć działa raczej zapobiegawczo niż leczniczo.

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.
Oceń produkt Dodałeś już ocenę

Podstawowe fakty
ProducentCare One
KategoriaPielęgnacja włosów
RodzajSzampony: przeciwłupieżowe
Przybliżona cena5.00 PLN

Powiązane produkty

Anti-dandruff Shampoo - All hair types - szampon przeciwłupieżowy: wypróbuj również

Powiązane Tematy