Ketozen - szampon przeciwłupieżowy

Kosmetyk
Ketozen - szampon przeciwłupieżowy

Każdy, kto był dręczony problemem łupieżu wie, że jest to ciężki orzech do zgryzienia. Łupież to nie tylko problem natury estetycznej, ale również zdrowotnej. Skóra z łupieżem jest po prostu skórą zarażoną drobnoustrojami i grzybami, więc jeśli chcemy się tego skutecznie pozbyć musimy użyć środka leczniczego. Taki jest właśnie szampon Ziaja Ketozen, zawierający 1% ketokonazolu. Już po pierwszym użyciu widać wyraźną różnicę, a gdy już całkiem wyleczymy łupież, wystarczy stosować go 2 razy w tygodniu profilaktycznie.

Są dwa rodzaje łupieżu: suchy i tłusty. Z suchym poradzą sobie nawet te popularne szampony pielęgnacyjne. Jeśli chodzi o łupież tłusty, to jest on bardziej złośliwy i do jego likwidacji idealnie nadaje się szampon Ziaji w wersji do włosów przetłuszczających się.

Naprawdę działa i jest dużo tańszym odpowiednikiem popularnego szamponu dostępnego w aptekach. Wbrew pozorom nie można go dostać w aptece. Ja po długich poszukiwaniach znalazłam go w końcu w niepozornym miejscu, bo w małym sklepiku kosmetycznym na moim osiedlu.

Butelka o pojemności 150 ml.

4.11
Ocena na postawie 9 opinii Zobacz opinie
Oceń produkt Dodałeś już ocenę
Opakowanie:
Zapach:
Konsystencja:
Działanie:

Podstawowe fakty
ProducentZiaja
KategoriaPielęgnacja włosów
RodzajSzampony: przeciwłupieżowe
Przybliżona cena11.00 PLN

Powiązane produkty

Oceny użytkowników (9)

Ketozen - szampon przeciwłupieżowy: wypróbuj również

Powiązane Tematy