Swisso Logical - puder sypki

Kosmetyk
Swisso Logical - puder sypki

Są zwolenniczki pudrów prasowanych i wielbicielki pudrów sypkich. O ile pudru sypkiego nie da się raczej zabrać ze sobą do torebki i szybko poprawić nim makijażu, o tyle łatwiej jest go dawkować. Ponadto, duże pudełko jest bardziej ekonomiczne - puder starcza na dłużej i może stanowić ozdobę toaletki czy półki z kosmetykami.

Produkowany przez firmę Zepter puder z linii Swissological zawiera fosfolipidy i białka pochodzenia roślinnego oraz składniki uzupełniające: witaminy A, E i C oraz fitoskwaleny. Dzięki temu - jak zapewnia producent - pomaga pielęgnować skórę, a jego delikatna konsystencja sprawia, że wykonany nim makijaż jest subtelny, a zarazem trwały i nieszkodliwy dla skóry (nie zatyka porów). To prawda. W trakcie testów okazało się, że puder ładnie się rozprowadza, podkreśla rysy twarzy (testowany był kolor 03 - sun, brązujący), nie zostawia nieładnych placków i nie ma żadnego negatywnego efektu na skórę.

Mimo że jest to puder brązujący, nie zawiera popularnych rozświetlających drobinek - można więc uzyskać efekt naturalnie opalonej twarzy bez nadmiernego rozświetlenia. Niestety, pudełko jest średnio wygodne - trzeba się do niego przyzwyczaić. Na początku nietrudno wysypać puder. Kiedy się już jednak nauczy jego obsługi, puder jest bardzo dobry. 16 g to ilość, jaka wystarczy bez trudu na kilka sezonów.

Poza kolorem 03 Sun, w palecie występuje jeszcze 01 Medium, klasyczny puder transparentny oraz 02 Chic and Shine, puder rozświetlający.

5.00
Ocena na postawie 7 opinii Zobacz opinie
Oceń produkt Dodałeś już ocenę
Opakowanie:
Zapach:
Konsystencja:
Działanie:

Podstawowe fakty
ProducentZepter
KategoriaTwarz
RodzajPudry sypkie
Przybliżona cena116.00 PLN

Powiązane produkty

Oceny użytkowników (7)

Swisso Logical - puder sypki: wypróbuj również

Powiązane Tematy