Pure Blends - sypki puder rozświetlający

Kosmetyk
Pure Blends - sypki puder rozświetlający

Pure Blends firmy Almay jest to transparentny puder rozświetlający, składający się w 98,2% ze składników naturalnych. Jest to puder hypoalergiczny.

Mieści się w małym, estetycznym kartoniku - przypominającym mi produkty znanych i dużo droższych firm. Jest go 7,9 g. W kartoniku, po zdjęciu wierzchniej części znajduje się mały puszek, który raczej nie nadaje się do nakładania pudru. Pod puszkiem umieszczono plastikowe wieczko, które zakrywa znajdujące się pod nim sitko - przez nie wysypuję się puder.

Puder jest sypki, o delikatnej konsystencji - przypominającej mi w dotyku talk. Ma kolor jasnoróżowy, wpadający w łososiowy. Nie zawiera brokatu, daje subtelny, perłowy połysk. Rozprowadza się go bardzo dobrze pędzlem do makijażu, a załączonego puszku nie polecam.

Daje delikatne rozświetlenie. Można go stosować na całą twarz. Moim zdaniem sprawdzi się bardziej do cery suchej (taką posiadam). Jest to fajny produkt w niskiej cenie.

Jedynym jego minusem jest niepraktyczne, choć bardzo ładnie wyglądające opakowanie - jest po prostu nieszczelne. Puder się z niego wysypuje nawet, gdy jest starannie zamknięte. Sam puder przez sitko ciężko wysypuje się i trudno nabrać wystarczającą ilość.

Podsumowując, jest to dobry produkt w nieudanym opakowaniu.

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.
Oceń produkt Dodałeś już ocenę

Podstawowe fakty
ProducentAlmay
KategoriaTwarz
RodzajPudry sypkie
Przybliżona cena30.00 PLN

Powiązane produkty

Pure Blends - sypki puder rozświetlający: wypróbuj również

Powiązane Tematy