Nivelazione Woman - Kuracja pomagająca uzyskać doskonały wygląd piersi

Kosmetyk
Nivelazione Woman - Kuracja pomagająca uzyskać doskonały wygląd piersi

Chyba każdej z nas zależy na pięknym wyglądzie piersi. Ja przeglądając oferty internetowych drogerii, natknęłam się na entuzjastyczne, wręcz euforyczne opinie o tych kapsułkach. W stu procentach naturalny produkt, który się stosuje... doustnie. Przeznaczony jest dla kobiet po 18. roku życia. Producent odradza tylko stosowanie tego specyfiku matkom karmiącym i kobietom w ciąży oraz dojrzewającym dopiero dziewczętom. Zapewnia, że kapsułki przywracają jędrność piersiom, a także je powiększają.

Nie bardzo w to wierzyłam, nie dowierzałam też euforycznym opiniom klientek. Ale kupiłam. I co? I nie dowierzałam własnym oczom... Specyfik, sumiennie przeze mnie łykany, podniósł moje piersi, ujędrnił je. Producent zaleca, by w celu odzyskania utraconej jędrności, kurację stosować przez 2 - 3 miesiące, a aby powiększyć piersi - 6 - 8 miesięcy. W celu podtrzymania efektu należy łykać kapsułkę dziennie.

To niewiarygodne, ale ten suplement działa cuda. Już po miesiącu moje piersi naprawdę stały się jędrniejsze. Czy powiększa - nie wiem, bo nie o taki efekt mi chodziło.

Szczerze polecam! Produkt jest w pełni naturalny.

3.00
Ocena na postawie 1 opinii Zobacz opinie
Oceń produkt Dodałeś już ocenę
Opakowanie:
Zapach:
Konsystencja:
Działanie:

Podstawowe fakty
ProducentFarmona
KategoriaSuplementy diety
RodzajNutrikosmetyki
Przybliżona cena60.00 PLN

Powiązane produkty

Oceny użytkowników (1)

Nivelazione Woman - Kuracja pomagająca uzyskać doskonały wygląd piersi: wypróbuj również

Powiązane Tematy