Ziołowa odżywka koloryzująca do włosów na bazie chny i basmy

Kosmetyk
Ziołowa odżywka koloryzująca do włosów na bazie chny i basmy

Od 5 lat nieustannie farbuję włosy, a przez częste mycie włosów farby wypłukują się natychmiastowo, co wymusza częstsze farbowanie, a to z kolei równa się ogromnemu zniszczeniu włosa. Postanowiłam więc przerzucić się na mniej inwazyjne sposoby, np. hennę. Trafiłam w sklepie na tą saszetkę i zakupiłam.

Byłam zadziwiona, bo ziołowa papka, która wygląda dosłownie jak błoto, pachnie sianem (ale mi się nawet podoba). Nie jest kremowa, ma w sobie jakby ziołowe ścinki. Mi to jednak nie przeszkadza, skoro naturalne to naturalne, warto się poświęcić. Nakładanie na włosy nie jest zbyt przyjemne, preparat ciężko się rozprowadza, włosy pod wpływem mazidła stają się sztywne. Przykryłam to folią, poczekałam 40 minut, na koniec przez chwile potraktowałam suszarką i zmyłam.

Szczerze powiem, że za wiele się nie spodziewałam, ale efekt jest świetny! Włosy są odżywione, kolor piękny - rudy jakiego nie uzyskałam żadną farbą. Do farbowania nie trzeba rękawic. Fakt, że preparat kruszy się z głowy, sypie, źle nakłada i w ogóle można wybrzydzać, ale to jest naturalne i mi to rekompensuje wszelkie niedogodności. Nie rozstanę się z nią.

Odżywki mają duży wybór kolorów, trzeba ich szukać w małych drogeriach.

4.00
Ocena na postawie 1 opinii Zobacz opinie
Oceń produkt Dodałeś już ocenę
Opakowanie:
Zapach:
Konsystencja:
Działanie:

Podstawowe fakty
ProducentDelia
KategoriaWłosy
RodzajMaseczki koloryzujące
Przybliżona cena4.00 PLN

Powiązane produkty

Oceny użytkowników (1)

Ziołowa odżywka koloryzująca do włosów na bazie chny i basmy: newsy, testy i recenzje

Powiązane Tematy