The Mega Plush Volume Express Mascara -tusz pogrubiający do rzęs

Kosmetyk
The Mega Plush Volume Express Mascara -tusz pogrubiający do rzęs

Bardzo chwalę sobie tusze do rzęs marki Maybelline i często po nie sięgam, ponieważ dają mi taki efekt, o jaki mi chodzi, czyli pogrubiają, wydłużają, a także sprawiają, że moje rzęsy wyglądają jak sztuczne jednak bez przesadne, karykaturalnego efektu. Nie dziwne, więc, że zainteresował mnie nowy tusz tej firmy w ładny, turkusowym opakowaniu, którego zadaniem jest przede wszystkim pogrubienie.

Na początku zdziwiłam się widząc, że szczoteczka wcale nie jest plastikowa jak mi się wydawało, a ma normalne, gęsto ustawione włoski i jest duża. Co prawda wolę wersję plastikową w którą wyposażono inny tusz tej serii, ale ta też maluje ona dobrze i jest wygodna w użyciu.

Ja od tuszu oczekuję przede wszystkim widocznego podkreślenia rzęs i zarówno wydłużenia jak i pogrubienia. Czy uzyskałam to przy pomocy The Mega Plus Volume? Trudno to orzec, mogłabym powiedzieć: i tak i nie.

Po jednej warstwie nie robi nic szczególnego. Moje średnio długie i optymalnie gęste rzęsy wyglądały praktycznie tak samo tyle tylko, że były czarne. Druga warstwa tego zbytnio nie zmieniła. Natomiast przy trzeciej i czwartej ( tak, musiałam nałożyć aż cztery warstwy!) rzęsy stało stały się pogrubione, w ogóle niesklejone i ogólnie makijaż oczu był widoczny, ale nie było tu efektu sztucznych rzęs, który tak lubię. Rzęsy prezentowały się normalnie, w ich wyglądzie nie było nic szczególnego aczkolwiek nie mogę powiedzieć, że wyglądało to źle, spojrzenie było ładnie podkreślone z tym, że brakowało mi tu tego "wow". Plus za całodzienną trwałość bez kruszenia i rozmazywania.

Będę dalej kupować tusze Maybelline i je chwalić, ale ta wersja to jednorazowa przygoda i raczej nie zamierzam do niej już wracać.

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.
Oceń produkt Dodałeś już ocenę

Podstawowe fakty
ProducentMaybelline
KategoriaOczy
RodzajTusze
Przybliżona cena32.00 PLN

Powiązane produkty

The Mega Plush Volume Express Mascara -tusz pogrubiający do rzęs: wypróbuj również

Powiązane Tematy