Very Me- New York – kredka do powiek

Kosmetyk
Very Me- New York – kredka do powiek

Ta gruba kredka przeznaczona do malowania całych powiek jako cień lub kresek występuje w 3 kolorach, z których ja ma, wersje o nazwie Black i Go Taupe, który wygląda na brąz, a tak naprawdę jest efektem zmieszania brązu z szarym. Oba kolory bardzo mi się podobają.

Kredek używam do robienia kresek na górnej i dolnej powiece, które potem rozmazuję odpowiednim pędzelkiem i tak oto otrzymuję efektowy, przydymiony makijaż oka. Ich konsystencja jest jakby kremowa, ale absolutnie nie tłusta. Są na tyle miękkie, że bez problemu można się nimi umalować, a jednocześnie nie ścierają się i nie rozmazują u mnie przez cały dzień, oczywiście na uprzednio nałożonej bazie pod cienie.

Kolor czarny jest intensywny i bardzo subtelnie błyszczący, a taupe również lekko połyskuje tyle, że nie mają w sobie żadnych drobinek i przez to nie dają tandetnego, dyskotekowego efektu.

W zasadzie nie mam nic więcej do dodanie, to po prostu bardzo przyjemny kosmetyk, który ułatwia codzienny makijaż i sprawia, że nawet mając niewiele czasu można wyczarować oryginalny look.

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.
Oceń produkt Dodałeś już ocenę

Podstawowe fakty
ProducentOriflame
KategoriaOczy
RodzajKredki
Przybliżona cena20.00 PLN

Powiązane produkty

Very Me- New York – kredka do powiek: newsy, testy i recenzje

Powiązane Tematy