Odżywka z ekstraktem z miąższu i pestek winogron

Kosmetyk
Odżywka z ekstraktem z miąższu i pestek winogron

Odżywka ta przeznaczona jest do włosów tłustych przy skórze i o suchych końcówkach. O ile dobrze pamiętam, najpierw na rynku ukazał się szampon z tej serii, później odżywka - i były to przez długi czas pierwsze popularne kosmetyki opracowane pod kątem włosów o tak specyficznych potrzebach.

Jak pisze producent, z winogron wydobyto silnie skoncentrowane ekstrakty o właściwościach odświeżających i ochronnych. Na ich bazie stworzono odżywkę o skutecznej recepturze ułatwiającej rozczesywanie włosów bez ich obciążania. Rezultatem są miękkie i błyszczące włosy.

Moje spostrzeżenia po zużyciu całego 300 mililitrowego opakowania są podobne. Odżywka rzeczywiście nie obciąża włosów (należy oczywiście pamiętać o jej dokładnym spłukaniu), a po umyciu dają się one łatwo rozczesać. Po wysuszeniu są miękkie i pachnące, przy nasadzie odświeżone, a nawilżone na końcach. Producent nie obiecuje cudów, zauważyłam jednak, że jej zastosowanie "przedłuża" świeżość moich włosów mniej więcej o jeden dzień, tzn. wolniej się przetłuszczają.

Z produktu jestem dość zadowolona. Spełnia swoje zadanie, działa szybko (spłukać można po 1-2 minutach) i jest niedroga.

2.83
Ocena na postawie 6 opinii Zobacz opinie
Oceń produkt Dodałeś już ocenę
Opakowanie:
Zapach:
Konsystencja:
Działanie:

Podstawowe fakty
ProducentTimotei
KategoriaPielęgnacja włosów
RodzajOdżywki: do spłukiwania
Przybliżona cena5.00 PLN

Powiązane produkty

Oceny użytkowników (6)

Odżywka z ekstraktem z miąższu i pestek winogron: wypróbuj również

Powiązane Tematy