Odżywka keratynowa

Kosmetyk
Odżywka keratynowa

Niedawno moja przyjaciółka znalazła w Internecie opinie na temat odżywki keratynowej Gal. Wszystkie Panie wychwalały ją pod niebiosa, więc i my skusiłyśmy się na zakup jej. Opakowanie zawiera 48 kapsułek z olejkiem, który można nakładać na paznokcie, brwi i rzęsy. I ja właśnie zakupiłam ten specyfik z myślą o rzęsach, gdyż są trochę zmęczone codziennym nakładaniem tuszu.

Olejek jest bardzo wydajny (jedna kapsułka wystarcza na około 3-krotne wsmarowanie w paznokcie obu rąk i rzęs). No a teraz kilka słów o samym działaniu. Powiem, że podchodziłam troszkę sceptycznie do tego olejku, bo myślałam, że za taką cenę nie może zdziałać cudów. No, ale na szczęście się myliłam. Olejek jest co prawda bardzo tłusty i nadaje się tylko do nakładania na noc, ale za to efekty są świetne! Nakłada się bardzo łatwo, nie spływa do oczu i nie podrażnia ich.

Paznokcie są twardsze, elastyczne, lepiej odżywione i mniej się rozdwajają. Jeśli chodzi natomiast o rzęsy to możecie wierzyć lub nie, ale wydłużyły się i przyciemniły. Na początku myślałam, że to tylko siła autosugestii i tylko wydaje mi się, że tak działa, ale nawet moja przyjaciółka zauważyła, że są dużo dłuższe i ładniejsze, więc chyba coś w tym jest.

Jeszcze tylko parę słów na temat zapachu. Otóż jest on dosyć mocny, ziołowy, może troszkę miętowy, nie mi przypadł do gustu, ale można się do niego przyzwyczaić i nawet polubić.

Jeśli jeszcze mogę mieć jakieś zastrzeżenia to chyba tylko do "rybek”, w jakich jest umieszczony olejek. Jest go tam troszkę za dużo, ale jeśli przytniemy tylko troszkę "rybkę" to łatwo będzie przechować do następnego użycia.

Niewątpliwie kupimy następne opakowanie.

4.56
Ocena na postawie 16 opinii Zobacz opinie
Oceń produkt Dodałeś już ocenę
Opakowanie:
Zapach:
Konsystencja:
Działanie:

Podstawowe fakty
ProducentGal
KategoriaPielęgnacja ciała
RodzajPreparaty specjalne do ciała
Przybliżona cena8.00 PLN

Powiązane produkty

Oceny użytkowników (16)

Odżywka keratynowa: wypróbuj również

Powiązane Tematy