Nature pour homme - płyn po goleniu

Kosmetyk
Nature pour homme - płyn po goleniu

Przez kilka lat namiętnie kupowałam dla siebie przeróżne wody toaletowe z YR. Nie wiem czy obecnie zmienił się mój zmysł powonienia czy też słuszne odnoszę wrażenie, iż nowe damskie zapachy YR pachną na skórze niezwykle krótkotrwale. Zupełnie inaczej ma się sprawa z męskimi zapachami tej firmy. Pamiętam dokładnie, kiedy po raz pierwszy kupiłam dla mojemu mężczyźnie płyn po goleniu Nature. Jakże był odmienny od tych, którymi pachniało wielu facetów.

Męski, ale z domieszką romantyzmu. Zdecydowany, ale marzycielski. Przejrzysty i spokojny. Spontaniczny, ale przewidywalny. Dający ukojenie i poczucie bezpieczeństwa... Nie. To nie są określenia zapachu. Taki jest facet, który go używa. Do każdego mężczyzny pasują określone wonie. Ten właśnie zapach od lat jest tym, który idealnie określa mojego męża i leży na nim niczym druga skóra.

Jest to zapach aromatyczno-przejrzysty, cokolwiek to oznacza. Na skórze utrzymuje się wyjątkowo długo i seksownie wibruje. Główne nuty zapachowe to: ogórek, bergamotka, headspace liści bluszczu i pistacji kleistej, goździk i sandałowiec.

Butelka o pojemności 75 ml to piękna w swojej prostocie ozdoba każdej łazienkowej półki.

Polecam, ale raczej nie dla facetów typu macho, czy też kochanków na jedną noc. To zapach idealny dla czułych romantyków, w ramionach, których każda kobieta odnajdzie ukojenie i harmonię.

Cena regularna to 56 zł, ale bardzo często można kupić w promocji już za trzydzieści kilka złotych.

5.00
Ocena na postawie 3 opinii Zobacz opinie
Oceń produkt Dodałeś już ocenę
Opakowanie:
Zapach:
Konsystencja:
Działanie:

Podstawowe fakty
ProducentYves Rocher
KategoriaPielęgnacja ciała
RodzajWody toaletowe, po goleniu oraz perfumy dla niego
Przybliżona cena56.00 PLN

Powiązane produkty

Oceny użytkowników (3)

Nature pour homme - płyn po goleniu: wypróbuj również

Powiązane Tematy