Api Gold - Złoty Rój - dermatologiczny szampon propolisowy

Kosmetyk
Api Gold - Złoty Rój - dermatologiczny szampon propolisowy

"Szampon propolisowy przeznaczony jest do mycia włosów i skóry głowy, w szczególności dla osób z różnymi dolegliwościami dermatologicznymi. Swoje właściwości zawdzięcza zawartemu w nim wysoce aktywnemu biologicznie ekstraktowi z propolisu. Receptura szamponu oparta jest na starannie dobranych składnikach myjących".

Szampon ten zakupiłam za namową dermatologa na początku października, gdyż borykałam się z okropnym podrażnieniem skóry głowy wywołanym przez jedną z profesjonalnych odżywek.

Produkt mieści się w estetycznej, bezbarwnej, plastikowej butelce o pojemności 250 ml. Kosmetyk przypomina swoją barwą i konsystencją płynny miód wielokwiatowy. Dodatkowo posiada on naturalny i zarazem ładny zapach propolisu.

Kosmetyk jest niesamowicie delikatny dla skóry głowy i włosów. Używam go więc regularnie do każdego ich mycia. Pieni się średnio i łatwo się spłukuje. Po jego użyciu moje włosy mają ładny połysk oraz łatwiej się rozczesują. Poza tym są sypkie, puszyste, elastyczne, mocne, nawilżone, przyjemnie pachnące i podatne są na modelowanie. Szampon ograniczył także ich przetłuszczanie (myję je co 3 dni) i wypadanie. Dodatkowo przywrócił skórze równowagę - zlikwidował swędzenie i zaczerwienienia.

Reasumując, polecam szampon propolisowy jako lek na wszelkie problemy dermatologiczne skóry głowy i włosów.

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.
Oceń produkt Dodałeś już ocenę

Podstawowe fakty
ProducentBartpol
KategoriaPielęgnacja włosów
RodzajSzampony: do częstego stosowania
Przybliżona cena15.00 PLN

Powiązane produkty

Api Gold - Złoty Rój - dermatologiczny szampon propolisowy: wypróbuj również

Powiązane Tematy