Lycra Care Power3 - preparat 3w1

Kosmetyk
Lycra Care Power3 - preparat 3w1

Zdawać mogłoby się, że jest to specyfik, jakich wiele. Może to i racja, ale bije od niego jakiś taki wyjątkowy urok. Urok? Może raczej sentyment do firmy, ale mimo wszystko opowiem Wam co potrafi to maleństwo.

Mała, 8ml buteleczka kryje w sobie rzadki, różowy płyn, który możemy stosować na wszelkie sposoby – w zależności od potrzeby. Można wykorzystać go jako bazę pod lakier, lub jako warstwę wierzchnią. W obu przypadkach nawet dwukrotnie zwiększa trwałość lichych, tanich lakierów, przyspiesza ich schnięcie i nadaje piękny połysk. Do tego chroni, odżywia i wzmacnia paznokcie.

Można stosować go także samodzielnie – nada wtedy naturalny połysk zadbanych, wypolerowanych paznokci, wytrzymujący nawet najbardziej mokre prace domowe.

Duży plus za przyjazną, nie zawierającą toluenu formułę pielęgnującą paznokcie.

Preparat jest rzadki, schnie szybko, jednak nie jest wydajny gdyż zużywa się dużo szybciej niż przeciętny lakier, ale warto w niego zainwestować.

Obecnie, w sieciach sklepów Rossmann, można go nabyć w zestawie z lakierem kolorowym lub do frencha tej samej firmy, za bardzo atrakcyjną cenę. Cena podana niżej dotyczy właśnie takiego zestawu.

Gorąco polecam.

4.10
Ocena na postawie 10 opinii Zobacz opinie
Oceń produkt Dodałeś już ocenę
Opakowanie:
Zapach:
Konsystencja:
Działanie:

Podstawowe fakty
ProducentAstor
KategoriaDłonie
RodzajLakiery
Przybliżona cena15.00 PLN

Powiązane produkty

Oceny użytkowników (10)

Lycra Care Power3 - preparat 3w1: wypróbuj również

Powiązane Tematy