Lirene - Nature Matte Foundation - fluid matujący

Kosmetyk
Lirene - Nature Matte Foundation - fluid matujący

Ostatnio, kiedy robiłam sobie dzień urody poszłam nie tylko do przybytków piękna, ale też do kosmetyczki - ponieważ miałam ważne spotkanie wieczorem zrobiłam sobie profesjonalny makijaż.
Kosmetyczka zapytała, jak ukrywam swoją okropną bladość. Odpowiedziałam, że pudrem, a ona poleciła mi coś, co nie wzbudziło mojego entuzjazmu. Był to fluid Lirene kosztujący: Uwaga! 12 zł!

Nigdy nie używałam podkładu, ponieważ nie mam żadnych niedoskonałości oprócz bladości i sądziłam, że fluid będzie się odznaczał. Po zrobieniu makijażu pomyślałam, że wyglądam świetnie, cera nabrała kolorytu i nie odznaczała się, ale byłam pewna, że mnie to się nie uda.

Kupiłam jednak podkład i stwierdzam, że to prawdziwe wybawienie dla wszystkich bladolicych! Podkład świetnie się rozprowadza, nie pozostawia smug, długo się utrzymuje, ma ładny zapach i nie podrażnia skóry. Wprawdzie jest napisane, że ma właściwości matujące, ale mnie to nie przeszkadza.

Jestem przekonana, że wiele kobiet omijało podkłady Eris, ponieważ nie ufało niskiej cenie. W dodatku podkład jest trochę niepozorny, nie ma wyszukanego opakowania, co nie wzbudzało zaufania.

Zapewniam, że cena nie oznacza jakości i gorąco polecam!

4.48
Ocena na postawie 130 opinii Zobacz opinie
Oceń produkt Dodałeś już ocenę
Opakowanie:
Zapach:
Konsystencja:
Działanie:

Podstawowe fakty
ProducentLaboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris
KategoriaTwarz
RodzajPodkłady w płynie
Przybliżona cena12.00 PLN

Powiązane produkty

Oceny użytkowników (130)

Przejdź do strony: 1 2 3 4 5 6 7

Lirene - Nature Matte Foundation - fluid matujący: wypróbuj również

Powiązane Tematy