Palette Color XXL

Kosmetyk
Palette Color XXL

Schwarzkopf prowadzi prawdziwy bój o klienta, niejednokrotnie przecząc swoim własnym sloganom – z jednej strony proponuje się jak najbardziej naturalne farbowanie, a z drugiej intensywne, sztuczne (czytaj: trendy) kolory – tworzące kask. Palette Color XXL to właśnie ta druga opcja. Farby wabią zdjęciami par z włosami pofarbowanymi identycznymi odcieniami – robi to ogromne wrażenie i trudno oderwać wzrok, szczególnie od panów w intensywnych blondach, granatach czy czerwieniach.

Ja zdecydowałam się na ostatni z blondów – nr 12 (kuszący blond). W tym jednym przypadku nie był to odcień rozjaśniający, choć producent nie wspomina też czy jest to odcień kryjący. Jedyne, o czym „krzyczy” na każdym pudełku to: X-tremalna intensywność, X-tremalny kolor, L-luksus trwałości koloru. Czyżby XXL-demagogia?

Farba ma klasyczną, oszczędnościową formułę – czyli tubka i saszetki plus własna miseczka i pędzelek. Odżywki brak. Za dość wygórowaną cenę – to najzwyczajniej dziwi! Po wymieszaniu składników otrzymujemy gęstą papkę, która wszak nie spływa, ale jej dokładne rozprowadzenie na włosach suchych (jak zaleca producent) to niemałe wyzwanie. Włosy plączą się, zapach okrutnie drażni nos i gryzie w oczy. Mieszanka ledwie starczyła na moje półdługie włosy.

Ale efekt farbowania bardzo mnie ucieszył. Pozostałości kilku poprzednich farbowań, odrosty, odrosty odrostów i inne paskudztwa w końcu zostały wyrównane. A przy tym sam kolor nie wyszedł przesadnie jednolity – jak kask – na co byłam gotowa. Zwracam honor także w kwestii połysku – moje włosy niestety nim nigdy nie grzeszyły, a teraz proszę – błyszczące jak lusterko. Nadmiernego przesuszenia nie odnotowałam, ani krótko-, ani długoterminowo (choć to zapewne raczej zasługa odpowiedniej pielęgnacji po farbowaniu). Trwałość – typowa dla Palette – czyli wyśmienita. Prędzej pokażą się odrosty niż kolor zmieni pierwotne nasycenie.

Trochę cierpienia, ale warto. Polecam miłośniczkom tej marki.

3.46
Ocena na postawie 83 opinii Zobacz opinie
Oceń produkt Dodałeś już ocenę
Opakowanie:
Zapach:
Konsystencja:
Działanie:

Podstawowe fakty
ProducentSchwarzkopf
KategoriaWłosy
RodzajFarby
Przybliżona cena13.00 PLN

Powiązane produkty

Oceny użytkowników (83)

Przejdź do strony: 1 2 3 4 5

Palette Color XXL: wypróbuj również

Powiązane Tematy