Nuno - technologia przeciw pryszczom - antytrądzikowy krem tonujący

Kosmetyk
Nuno - technologia przeciw pryszczom - antytrądzikowy krem tonujący

Przy cerze tłustej i skłonnej do wyprysków zwykle jest problem z dobraniem kosmetyku, który jednocześnie będzie krył niedoskonałości a nie będzie zanieczyszczał i powodował powstawania wyprysków. Ziaja stworzyła broń w walce z trądzikiem - serię "Nuno" z kremem tonizującym, który pokrywa twarz delikatnym kolorem (odcienie: naturalny, opalony), a jednocześnie zakrywa delikatnie niedoskonałości.

Krem ma kolor cielisty lub delikatnie brązowy (w zależności od odcienia, jaki wybierzemy), jego konsystencja jest bardzo lekka i wydajna. Pachnie bardzo delikatnie, może odrobinę ziołowo. Mieści się w białym opakowaniu z otwarciem u dołu.

Jego działanie to połączenie przyjemnego z pożytecznym. Skóra jest jednocześnie nawilżona i zabezpieczona antybakteryjnie. Mamy także walory widoczne gołym okiem - wypryski są zatuszowane (choć nie bardzo mocno) bez żadnego obciążenia. Skóra jest matowa przez około 7 godzin.

Nie można mieć wszystkiego? A kto to powiedział! Ziaja, dzięki temu kremowi udowadnia, że można mieć zarówno nawilżoną i zdrową skórę, efekt matujący i kryjący, a także wciąż pełny portfel!

Pojemność produktu - 60 ml.

3.95
Ocena na postawie 113 opinii Zobacz opinie
Oceń produkt Dodałeś już ocenę
Opakowanie:
Zapach:
Konsystencja:
Działanie:

Podstawowe fakty
ProducentZiaja
KategoriaTwarz
RodzajPodkłady w płynie do cery trądzikowej
Przybliżona cena8.00 PLN

Powiązane produkty

Oceny użytkowników (113)

Przejdź do strony: 1 2 3 4 5 6

Nuno - technologia przeciw pryszczom - antytrądzikowy krem tonujący: wypróbuj również

Powiązane Tematy