10 sposobów, którymi on wyraża uczucia

10. Dlaczego mężczyzna rzadko powtarza słowa "kocham Cię?"Mężczyźni doskonale znają znaczenie słów „kocham Cię”, tylko niestety czasem ciężko przechodzą one przez ich usta. Zamiast tego często wyrażają oni swoje uczucia poprzez drobne gesty i czyny. Chcesz wiedzieć jakie?
Zdjęcie mężczyzny / Shutterstock

10. Dlaczego mężczyzna rzadko powtarza słowa "kocham Cię?"
Mężczyźni doskonale znają znaczenie słów „kocham Cię”, tylko niestety czasem ciężko przechodzą one przez ich usta. Zamiast tego często wyrażają oni swoje uczucia poprzez drobne gesty i czyny. Chcesz wiedzieć jakie?

9. Partner przygotowuje dla ciebie śniadanieDopiero co wstałaś z łóżka i widzisz przygotowane na stole śniadanie? Właśnie w ten sposób mężczyzna uświadamia ci, jak bardzo jesteś dla niego ważna i wyraża tym samym swoje uczucia.
Zdjęcie autorstwa Hans / CC BY

9. Partner przygotowuje dla ciebie śniadanie
Dopiero co wstałaś z łóżka i widzisz przygotowane na stole śniadanie? Właśnie w ten sposób mężczyzna uświadamia ci, jak bardzo jesteś dla niego ważna i wyraża tym samym swoje uczucia.

8. Podejmuje się prac domowychZazwyczaj kobieta prosi mężczyznę o pomoc w porządkach domowych. Bywają jednak takie momenty, że bierze się on sam do działania i na przykład zmywa leżące w zlewie naczynia albo odkurza całe mieszkanie. W tym momencie mężczyzna myśli o tobie i o tym, żebyś mogła wreszcie odpocząć po ciężkim dniu pracy.
Zdjęcie autorstwa CGehlen / CC BY

8. Podejmuje się prac domowych
Zazwyczaj kobieta prosi mężczyznę o pomoc w porządkach domowych. Bywają jednak takie momenty, że bierze się on sam do działania i na przykład zmywa leżące w zlewie naczynia albo odkurza całe mieszkanie. W tym momencie mężczyzna myśli o tobie i o tym, żebyś mogła wreszcie odpocząć po ciężkim dniu pracy.

7. Ogląda z tobą program, którego nie cierpiKażda kobieta ma swój ulubiony serial lub program, który niekoniecznie przypadł do gustu jej partnerowi. Jednak bardzo często mimo wszystko mężczyzna spędza wtedy wspólnie z nią czas i daje jej poczucie bliskości. On po prostu delektuje się twoją obecnością. Czyż to nie idealny dowód miłości?
Zdjęcie pary / Shutterstock

7. Ogląda z tobą program, którego nie cierpi
Każda kobieta ma swój ulubiony serial lub program, który niekoniecznie przypadł do gustu jej partnerowi. Jednak bardzo często mimo wszystko mężczyzna spędza wtedy wspólnie z nią czas i daje jej poczucie bliskości. On po prostu delektuje się twoją obecnością. Czyż to nie idealny dowód miłości?

6. Kontaktuje się z tobą bez powoduMężczyzna niekiedy wyraża swoje zainteresowanie partnerką poprzez zwykły telefon czy SMS z zapytaniem: „co słychać” albo „co robisz”. To sygnał, że myśli o tobie w ciągu dnia i jesteś dla niego ważna.
Zdjęcie autorstwa Frank Spin / CC BY

6. Kontaktuje się z tobą bez powodu
Mężczyzna niekiedy wyraża swoje zainteresowanie partnerką poprzez zwykły telefon czy SMS z zapytaniem: „co słychać” albo „co robisz”. To sygnał, że myśli o tobie w ciągu dnia i jesteś dla niego ważna.

5. Chce trzymać cię za rękęTen drobny gest świadczy o głębokiej więzi między partnerami. Jeśli on w trakcie spaceru odruchowo łapie twoją dłoń, to znak, że darzy cię ciepłym uczuciem.
Zdjęcie autorstwa Tegula / CC BY

5. Chce trzymać cię za rękę
Ten drobny gest świadczy o głębokiej więzi między partnerami. Jeśli on w trakcie spaceru odruchowo łapie twoją dłoń, to znak, że darzy cię ciepłym uczuciem.

4. Nosi koszule z kołnierzykiem, bo ty tego chceszWiększość mężczyzn poza pracą preferuje luźny styl ubierania i niekoniecznie marzą oni o włożeniu koszuli z kołnierzem. Jednak często decydują się na bardziej elegancki strój w wolny wieczór, bo podoba się to ich partnerce.
Zdjęcie autorstwa Hans / CC BY

4. Nosi koszule z kołnierzykiem, bo ty tego chcesz
Większość mężczyzn poza pracą preferuje luźny styl ubierania i niekoniecznie marzą oni o włożeniu koszuli z kołnierzem. Jednak często decydują się na bardziej elegancki strój w wolny wieczór, bo podoba się to ich partnerce.

3. Rezygnuje z meczu, by spędzić czas z tobąPiłka nożna jest jedną z powszechnie lubianych przez mężczyzn dyscyplin sportowych. Często z zapartym tchem śledzą oni mecze emitowane w telewizji. Czy zdarzyła się sytuacja, by on zrezygnował z oglądania meczu, bo w telewizji właśnie leciał twój ulubiony serial? Jeśli tak, to wiedz, że ten mężczyzna naprawdę mocno cię kocha.
Zdjęcie pary / Shutterstock

3. Rezygnuje z meczu, by spędzić czas z tobą
Piłka nożna jest jedną z powszechnie lubianych przez mężczyzn dyscyplin sportowych. Często z zapartym tchem śledzą oni mecze emitowane w telewizji. Czy zdarzyła się sytuacja, by on zrezygnował z oglądania meczu, bo w telewizji właśnie leciał twój ulubiony serial? Jeśli tak, to wiedz, że ten mężczyzna naprawdę mocno cię kocha.

2. Jeździ z tobą na spotkania z dalszą rodzinąDla wielu mężczyzn odwiedzanie babci, cioci czy sióstr ciotecznych partnerki nie jest żadną atrakcją. Często jednak decydują się oni na towarzyszenie kobiecie w tym momencie z uwagi na to, że są to dla niej bardzo bliscy oraz ważni ludzie i może ona spędzić z nimi miły czas. Zakochany w kobiecie mężczyzna będzie się w ten sposób starać o dobre samopoczucie swojej kobiety.
Zdjęcia rodziny / Shutterstock

2. Jeździ z tobą na spotkania z dalszą rodziną
Dla wielu mężczyzn odwiedzanie babci, cioci czy sióstr ciotecznych partnerki nie jest żadną atrakcją. Często jednak decydują się oni na towarzyszenie kobiecie w tym momencie z uwagi na to, że są to dla niej bardzo bliscy oraz ważni ludzie i może ona spędzić z nimi miły czas. Zakochany w kobiecie mężczyzna będzie się w ten sposób starać o dobre samopoczucie swojej kobiety.

1. On opóźnia swój wytryskSzczęśliwie zakochanemu mężczyźnie bardzo zależy na zadowoleniu partnerki. Często objawia się to w trakcie trwania seksu, gdy musi on opóźniać wytrysk, bo ważniejsze w tym momencie jest dla niego szczytowanie kobiety.
Zdjęcie pary / Shutterstock

1. On opóźnia swój wytrysk
Szczęśliwie zakochanemu mężczyźnie bardzo zależy na zadowoleniu partnerki. Często objawia się to w trakcie trwania seksu, gdy musi on opóźniać wytrysk, bo ważniejsze w tym momencie jest dla niego szczytowanie kobiety.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Zdrowie:

Powitaj wiosnę ze zdrowiem i energią Masaż głowy Łupież - jak z nim walczyć? Leczenie blizn Produkty, które pozbawią cię energii Nieswoiste zapalenie jelita Przyjaźń po rozstaniu - czy jest możliwa? W jaki sposób rozpoznać objawy sepsy? Zobacz jakie są przyczyny i jak wygląda leczenie posocznicy Makijaż XXI wieku. Technika „Powietrznego pędzla” Szybkie i lekkie przekąski z jabłkiem! Porady dla początkujących biegaczy Zdrowe rozmrażanie