Slant Tweezer – skośna pęseta do brwi

Kosmetyk
Slant Tweezer – skośna pęseta do brwi

Pęseta marki Tweezerman, można powiedzieć, jest produktem kultowym, uznanym przez wielu profesjonalistów za najlepszy przyrząd do wyrywania brwi. Już od kilku dobrych lat miałam w zamiarze jej kupno, ale ostatecznie zdecydowałam się, kiedy pewnego dnia dość miałam mojej „zmasakrowanej” skóry na łuku brwiowym. Bardzo ciężko znoszę wyrywanie brwi, jest to dla mnie zawsze bolesne przeżycie, a na domiar złego wszystkie moje dotychczasowe pęsety ciągnęły mi boleśnie skórę, zamiast włoski.Tak więc stwierdziłam, że nadszedł czas na pęsetę Tweezermana.

Oczywiście na początek minusem jest cena, czyli 100 zł plus koszty wysyłki z USA - za kawałek metalu wydaje się horrendalną kwotą. Kiedy, jednak pierwszy raz użyłam tej pęsety, stwierdziłam, że jest warta każdej wydanej złotówki. Kolorystyka pęset jest zachwycająca, a ja zdecydowałam się na pęsetę w niebieskim odcieniu z limitowanej serii Graffiti w standardowym rozmiarze.

Pęseta ma bardzo mocno naostrzone końce, chwyta każdy włosek, już nie mówiąc o włoskach brwi, ale wyrwie każdy najcieńszy, najmniejszy włos na skórze. Łuk brwiowy po takim wyrywaniu wygląda perfekcyjnie, jest idealnie oczyszczony ze zbędnego owłosienia, przez to jest rozjaśniony. Włoski tą pęsetą są wyrywane momentalnie razem z cebulkami, nie ma żadnego ciągnięcia włosa, czy skóry. Praktycznie, nie czuć bólu, bo pęseta wyrywa włos znacznie szybciej niż inne drogeryjne pęsety. Obawiałam się, że te ostre końce mogą podrażnić, pokaleczyć mi skórę, ale nic takiego nie ma miejsca. Myślę, że to kwestia tego niezwykle wygodnego i stabilnego trzymania – pęseta nie ślizga się, nie wymyka, a kąt ścięcia końcówek, sprawia, że przyrząd łapie włos, nie skórę.

Producent pomyślał też o dołączeniu gumowej nakładki do pęsety, dzięki temu pęseta może w sposób higieniczny „leżakować” w kosmetyczce.

Jeszce jest taka miła ciekawostka. Producent dołącza do pęsety dożywotnią gwarancję i w przypadku, kiedy stępią się końcówki, możemy przesłać przedmiot do producenta, celem zaostrzenia... bezpłatnie.

Ja jestem zachwycona tym produktem. Pęsetę Tweezermana polecam wszystkim, którzy nie lubią tego bólu przy wyrywaniu brwi, a ponadto pragną precyzyjnie oczyścić łuk brwiowy z owłosienia.

Polecam!

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.
Oceń produkt Dodałeś już ocenę

Podstawowe fakty
ProducentTweezerman
KategoriaPielęgnacja ciała
RodzajAkcesoria do pielęgnacji ciała
Przybliżona cena100.00 PLN

Powiązane produkty

Slant Tweezer – skośna pęseta do brwi: wypróbuj również

Powiązane Tematy