Maziajki - mydło do kąpieli - wiśniowy lizak

Kosmetyk
Maziajki - mydło do kąpieli - wiśniowy lizak

Mydło do kąpieli o zapachu wiśniowego lizaka jest zamknięte w butelce 500 ml. Kosmetyk jest przeznaczony dla dzieci, ale podejrzewam, że ze względu na interesujący zapach również niektórzy dorośli skuszą się na wypróbowanie tego mydła.

No właśnie... Zapach może być niestety pewnym rozczarowaniem. W opakowaniu pachnie pięknie, słodko i owocowo. Podczas używania słodycz może i pozostaje, ale jest to słodycz naprawdę bardzo chemiczna. Z tego powodu kąpiel lub prysznic z dodatkiem tego mydła wcale nie jest aż tak przyjemna jak wyobrażałam sobie wąchając ten żel w sklepie.

Działanie i konsystencja jest właściwie taka sama jak w przypadku innych produktów tego typu stworzonych przez Ziaję - pieni się średnio, a efektu nawilżenia nie ma (aczkolwiek wysuszenia też nie).

Mydło wytwarza różową pianę, na którą trzeba dosyć uważać, ponieważ jeśli dostanie się na biały ręcznik lub ubranie, to może zostawić plamę. W przypadku kosmetyków wytwarzających białą pianę w ogóle nie zwracamy na to uwagi, ale tutaj muszę przed tym ostrzec!

Opakowanie jest ekonomiczne, łatwo się z niego korzysta i można wydobyć produkt do samego końca.

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.
Oceń produkt Dodałeś już ocenę

Podstawowe fakty
ProducentZiaja
KategoriaPielęgnacja ciała
RodzajŻele pod prysznic, płyny do kąpieli
Przybliżona cena6.00 PLN

Powiązane produkty

Maziajki - mydło do kąpieli - wiśniowy lizak: wypróbuj również

Powiązane Tematy