Bath & Shower - Migdałowy płyn do kąpiel i pod prysznic 2w1

Kosmetyk
Bath & Shower - Migdałowy płyn do kąpiel i pod prysznic 2w1

„Kąpiel i Prysznic” to żel pod prysznic i płyn do kąpieli w jednym. Mieści się on w kremowej butli o owalnym kształcie z pomarańczową zakrętką i etykietką o tym samym kolorze. Opakowanie, choć estetyczne, nie jest za bardzo wygodne. Na początku używania jest dość ciężkie i trudno utrzymać w rękach. Końcówka butelki jest szeroka, co ułatwia wylewanie płynu. Jednocześnie jest to minus, bowiem możemy zmarnować go za dużo lub rozlać, gdy butelka wypadnie nam z rąk.

Płyn ma bardzo dużą pojemność, bowiem 1l, przez co na bardzo długo starcza. Jest kremowej konsystencji w jasnym kolorze. Bardzo dobrze się pieni.

Na opakowaniu jest napisane, że jest to migdałowy płyn, dlatego możemy spodziewać się takiego właśnie zapachu. Na początku używania byłam trochę rozczarowana zapachem. Był dziwny, niby migdałowy, ale nie taki, jak się spodziewałam. Po jakimś czasie przyzwyczaiłam się i teraz doceniam delikatną woń migdałów.

Jeśli chodzi o działanie, to jestem bardzo zadowolona. Podczas mycia skóra jest przyjemnie „śliska”, a po myciu gładka i wypielęgnowana. Moja skóra nie potrzebuje już nic więcej. Muszę także dodać, że płyn nie wysusza skóry, tylko ją nawilża.

Moim zdaniem to świetny, ekonomiczny i spełniający obietnice producenta produkt. Polecam.

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.
Oceń produkt Dodałeś już ocenę

Podstawowe fakty
ProducentRossmann
KategoriaPielęgnacja ciała
RodzajŻele pod prysznic, płyny do kąpieli
Przybliżona cena5.00 PLN

Powiązane produkty

Bath & Shower - Migdałowy płyn do kąpiel i pod prysznic 2w1: wypróbuj również

Powiązane Tematy