Bambi - Szampon dla dzieci z d-pantenolem

Kosmetyk
Bambi - Szampon dla dzieci z d-pantenolem

Zauważyłam ten szampon na najniższej półce w supermarkecie. Stał skromnie i niepozornie wśród swoich droższych konkurentów. Postanowiłam zaryzykować i go kupić.

Moja wersja szamponu Bambi z d-Pantenolem ma 150 ml i mieści się w przezroczystej butelce z białą, sporej wielkości zakrętką. Z butelki widać żółtego koloru płyn, który początkowo nie zachęca do mycia. Obawiałam się szczególnie mydlanego zapachu.

Po wielu użyciach mogę stwierdzić z przekonaniem, że niepotrzebnie bałam się go użyć. To świetny, delikatny szampon. Bardzo dobrze myje i łatwo się spłukuje. Nie jest gęsty, ale końcówka butelki jest dość wąska, więc nie ma obaw przed nadmiernym wylaniem się szamponu na dłoń. Zaskakująco dobrze się pieni.

A teraz moja ulubiona część – zapach. Po odkręceniu zakrętki wydobywa się świeży, cytrusowy zapach. Mnie przypomina cytrynę. Jest to bardzo miłe. Zapach utrzymuje się też bardzo delikatnie na włosach.

Jeśli mam się czegoś „przyczepić”, to jako minus potraktuję trochę splątane włosy po myciu, ale zauważyłam, że to już prawidłowość wśród szamponów dla dzieci.

Moim zdaniem super szampon i na pewno kupię jeszcze raz. Polecam.

4.47
Ocena na postawie 30 opinii Zobacz opinie
Oceń produkt Dodałeś już ocenę
Opakowanie:
Zapach:
Konsystencja:
Działanie:

Podstawowe fakty
ProducentPollena Savona
KategoriaPielęgnacja włosów
RodzajSzampony: dla dzieci
Przybliżona cena3.00 PLN

Powiązane produkty

Oceny użytkowników (30)

Przejdź do strony: 1 2

Bambi - Szampon dla dzieci z d-pantenolem: wypróbuj również

Powiązane Tematy