Nail care - Nail Whitener - rozjaśniająca baza do paznokci

Kosmetyk
Nail care - Nail Whitener - rozjaśniająca baza do paznokci

Moje paznokcie zawsze były zdrowe i mocne, toteż nigdy nie miałam z nimi problemów. Niestety mojego zamiłowanie do nieprzerwanego używania lakierów przeróżnych firm sprawiło, że po jakimś czasie paznokcie zaczęły się rozdwajać. By zaradzić w tej sytuacji zaczęłam używać odżywki wapniowej. Niestety - paznokcie rozdwajały się mniej, ale pożółkły. Jedynym wyjściem było ratowanie się odżywką wybielającą. Na domiar złego przechodziłam wtedy kryzys finansowy, w związku z czym wybrałam bazę rozjaśniającą marki Essence. Jak się okazało - wybór nie był zły.

Odżywka mieści się w niebrzydkim słoiczku o pojemności 9 ml. Pędzelek, raczej średniej wielkości, dobrze rozprowadza kosmetyk na płytce paznokcia. Zapach jak zwykle niezbyt przyjemny, ale wyjątkowo mało intensywny. Konsystencja dość rzadka, dzięki czemu łatwo jest nałożyć odpowiednią ilość odżywki.

Dwie warstwy odżywki dają bardzo ładny efekt. Paznokcie wyglądają bardzo naturalnie, jakby pokryte delikatną, półprzezroczystą, mleczną emalią. Do trwałości też nie mam żadnych zastrzeżeń - u mnie trzyma się 4 - 5 dni. Jestem zadowolona.

5.00
Ocena na postawie 2 opinii Zobacz opinie
Oceń produkt Dodałeś już ocenę
Opakowanie:
Zapach:
Konsystencja:
Działanie:

Podstawowe fakty
ProducentEssence
KategoriaDłonie
RodzajOdżywki do paznokci
Przybliżona cena9.00 PLN

Powiązane produkty

Oceny użytkowników (2)

Nail care - Nail Whitener - rozjaśniająca baza do paznokci: wypróbuj również

Powiązane Tematy