Studio Line - Hot Liss - Krem wygładzający na gorąco

Kosmetyk
Studio Line - Hot Liss - Krem wygładzający na gorąco

Kupiłam ten produkt, ponieważ mam grube włosy, które nawet podczas suszenia i nawijania na grubą szczotkę puszą się i układają tak jak one mają na to ochotę. Mleczko Hot Liss jest przeznaczone do prostowania włosów na gorąco, zarówno prostownicą jak i suszarką przy pomocy okrągłej szczotki.

Produkt ten nakłada się na osuszone ręcznikiem włosy. Porcję kremu należy rozetrzeć w dłoniach i nałożyć na całą długość włosów omijając nasady. Następnie możemy przystąpić do suszenia włosów (kremu się nie spłukuje).

Krem ten ma konsystencję mleczka do demakijażu, doskonale rozprowadza się na włosach, nie obciąża ich i nie powoduje ich szybszego przetłuszczania. Po wysuszeniu włosów suszarką, możemy je zacząć prostować prostownicą - i tu miłe zaskoczenie - włosy nie plączą się, są miłe w dotyku a prostownica gładko sunie po kosmykach.

Producent obiecuje również ochronę włosów podczas prostowania - wydaje mi się, że jest w tym trochę racji, ponieważ końcówki włosów nie są zniszczone a włosy, nawet po użyciu prostownicy, błyszczą i są przyjemne w dotyku.

Polecam!

3.96
Ocena na postawie 81 opinii Zobacz opinie
Oceń produkt Dodałeś już ocenę
Opakowanie:
Zapach:
Konsystencja:
Działanie:

Podstawowe fakty
ProducentL'Oreal
KategoriaPielęgnacja włosów
RodzajPreparaty do stylizacji: mleczka
Przybliżona cena17.00 PLN

Powiązane produkty

Oceny użytkowników (81)

Przejdź do strony: 1 2 3 4 5

Studio Line - Hot Liss - Krem wygładzający na gorąco: wypróbuj również

Powiązane Tematy