Just Clear Mascara - Transparentny tusz do rzęs

Kosmetyk
Just Clear Mascara - Transparentny tusz do rzęs

Jeśli ma się brwi o ładnie zarysowanym kształcie, dobrze układające się i nie potrzebujące częstej regulacji, to nasza codzienna pielęgnacja nie zabiera tyle czasu, no i nie musimy się martwić o ich wygląd. Ja niestety mam brwi typowo kłopotliwe - mają fatalny kształt, nie chcą się układać, odstają na wszystkie strony i ciężko je ujarzmić. Dlatego jako jeden z urodzinowych prezentów dostałam od moich przyjaciółek ten właśnie transparentny tusz do rzęs. Jest to po prostu żel do rzęs, jednak ja nieco zmodyfikowałam jego przeznaczenie. Pomaga mi utrzymać brwi w jako takim porządku.

Zamknięty jest w niezbyt zachwycającym opakowaniu, przezroczystym z białą zakrętką. Pojemność to 8ml. Zapachu właściwie nie ma, więc nie drażni naszych oczu i nosa. Szczoteczka jest stosunkowo duża, a włoski spiralnie na niej owinięte.

Jest o konsystencji dość rzadkiego żelu. Mógłby być nieco gęstszy - lepiej trzymałby się na rzęsach i brwiach.

Swoje zadanie spełnia na +4. Na rzęsach jest prawie niedostrzegalny, lecz lekko je wydłuża i rozdziela, delikatnie nabłyszcza, nadając im naturalny, zdrowy wygląd. Niestety ściera się po niedługim czasie i szybko zapominamy o tym, że go nakładałyśmy. Stosowany do brwi pomoże nadać im kształt, wyprofilować łuk i na kilka godzin (ok.3) powstrzymać je od "roztrzepywania" się.

Jeśli ktoś potrzebuje - tak jak ja – „poskramiacza” swoich brwi lub szuka kosmetyku nadającego naturalny look dla rzęs, to produkt powinien go zadowolić.

Testowany oftalmologicznie.

4.36
Ocena na postawie 33 opinii Zobacz opinie
Oceń produkt Dodałeś już ocenę
Opakowanie:
Zapach:
Konsystencja:
Działanie:

Podstawowe fakty
ProducentMiss Sporty
KategoriaOczy
RodzajOdżywki do rzęs i brwi
Przybliżona cena10.00 PLN

Powiązane produkty

Oceny użytkowników (33)

Przejdź do strony: 1 2

Just Clear Mascara - Transparentny tusz do rzęs: wypróbuj również

Powiązane Tematy