Oceania Aroma - Milk Proteins - żel pod prysznic

Kosmetyk
Oceania Aroma - Milk Proteins - żel pod prysznic

Żel pod prysznic Oceania Aroma został wyprodukowany dla Biedronki przez firmę ZPHU Serpol (producenta m.in. żeli pod prysznic Fitti). Dotychczas żel dostępny jest w 3 zapachach: ocean energy, anti-stress, milk proteins. Ja posiadam wersję milk proteins.

Konsystencja żelu bardzo przypadła mi do gustu - nie jest on ani za rzadki, ani zbyt gęsty. Pieni się przeciętnie (chociaż ja nigdy nie zwracam na to uwagi w przypadku żelu pod prysznic). Myje i spłukuje się dość dobrze, pozostawia skórę świeżą i czystą. Faktycznie, jak obiecuje producent, skóra jest po nim nawilżona i gładka.

Najlepsza strona produktu jest na pewno zapach. Ślicznym słodki, mleczno-miodowy. Aż trudno uwierzyć, że to tylko żel z Biedronki za niecałe 3 zł. Ponadto przez jakiś czas pozostaje on na skórze (zwrócił mi na to uwagę mój chłopak).

Opakowanie jest przeciętne, nie straszy, ale też nie zachwyca – jest to przezroczysta butelka o pojemności 300 ml, ze złotym zamknięciem na górze i kształtem ułatwiającym trzymanie w ręku. Ważne, że podczas użytkowania się nie psuje i spełnia swoje zadanie.

Myślę, że warto go kupić. Ja na pewno pozostanę mu wierna. Szczególnie, że cena jest oszałamiająco niska, niewspółmierna do dobrej jakości produktu.

4.59
Ocena na postawie 22 opinii Zobacz opinie
Oceń produkt Dodałeś już ocenę
Opakowanie:
Zapach:
Konsystencja:
Działanie:

Podstawowe fakty
ProducentSerpol
KategoriaPielęgnacja ciała
RodzajŻele pod prysznic, płyny do kąpieli
Przybliżona cena3.00 PLN

Powiązane produkty

Oceny użytkowników (22)

Przejdź do strony: 1 2

Oceania Aroma - Milk Proteins - żel pod prysznic: wypróbuj również

Powiązane Tematy