Sprawdź, jak schudnąć z ud?

8. Problematyczne udaSchudnięcie w udach wydaje się być niewykonalnym zadaniem. Nie ma jednego uniwersalnego sposobu, aby schudnąć tylko w jednej konkretnej części ciała, ale możesz skupić się na ćwiczeniach pewnych grup mięśni, dzięki czemu wytrenujesz uda i będą one smuklejsze.
Zdjęcie uda / Shutterstock

8. Problematyczne uda
Schudnięcie w udach wydaje się być niewykonalnym zadaniem. Nie ma jednego uniwersalnego sposobu, aby schudnąć tylko w jednej konkretnej części ciała, ale możesz skupić się na ćwiczeniach pewnych grup mięśni, dzięki czemu wytrenujesz uda i będą one smuklejsze.

7. Po pierwsze kardioJeśli jeszcze nie wykonujesz ćwiczeń kardio, powinnaś! Pamiętaj, musisz się spocić a serce powinno bić mocno, bo jeśli tak nie jest to nie był to dobry trening.
Zdjęcie ludzi / Shutterstock

7. Po pierwsze kardio
Jeśli jeszcze nie wykonujesz ćwiczeń kardio, powinnaś! Pamiętaj, musisz się spocić a serce powinno bić mocno, bo jeśli tak nie jest to nie był to dobry trening.

6. Schudnij ogólnieOgólny spadek wagi spowoduje oczywiście, że uda będą smuklejsze i nie tylko one! Brzuch, pupa i inne części ciała także będą w lepszej formie.
Zdjęcie kobiety / Shutterstock

6. Schudnij ogólnie
Ogólny spadek wagi spowoduje oczywiście, że uda będą smuklejsze i nie tylko one! Brzuch, pupa i inne części ciała także będą w lepszej formie.

5. Środek ciała i nogi
Kiedy ćwiczysz skup się na środku ciała i nogach – sprawi to, że uda będą bardziej wytrenowane i smukłe a do tego ogólnie stracisz na wadze.

4. Nie zapominaj o treningu siłowymNie bój się dodać kilka ćwiczeń siłowych, aby schudnąć w udach. Wiele kobiet boi się efekty zbyt muskularnych nóg, jednak pamiętaj, że dzięki treningowi siłowemu szybciej spalisz kalorie!
Zdjęcie kobiety / Shutterstock

4. Nie zapominaj o treningu siłowym
Nie bój się dodać kilka ćwiczeń siłowych, aby schudnąć w udach. Wiele kobiet boi się efekty zbyt muskularnych nóg, jednak pamiętaj, że dzięki treningowi siłowemu szybciej spalisz kalorie!

3. Inne ćwiczenia ważne dla udInne ćwiczenia, które pomogą ci uzyskać smuklejsze uda to bieganie, chodzenie, pływanie i jazda na rowerze.
Zdjęcie autorstwa PublicDomainPictures / CC BY

3. Inne ćwiczenia ważne dla ud
Inne ćwiczenia, które pomogą ci uzyskać smuklejsze uda to bieganie, chodzenie, pływanie i jazda na rowerze.

2. Unikaj pokarmów bogatych w węglowodany i tłuszczeWedług badań jedzenie bogate w kalorie, węglowodany i tłuszcze to wróg ud i innych problematycznych części ciała. Jeśli więc chcesz schudnąć w udach, unikaj takiego pożywienia.
Zdjęcie autorstwa SteFou! / CC BY

2. Unikaj pokarmów bogatych w węglowodany i tłuszcze
Według badań jedzenie bogate w kalorie, węglowodany i tłuszcze to wróg ud i innych problematycznych części ciała. Jeśli więc chcesz schudnąć w udach, unikaj takiego pożywienia.

1. Czuj się dobrze ze swoją figurąSpójrzmy prawdzie w oczy: wszystkie kobiety mają krągłości. Nawet jeśli nie masz tak chudych ud jakbyś chciała, co z tego? Nie każdy musi nosić rozmiar zero. Jeśli cieszysz się dobrym zdrowiem, nie ma potrzeby, abyś zamęczała się chcąc schudnąć w udach za wszelką cenę. Pokochaj je!
Zdjęcie autorstwa Ashley Webb / CC BY

1. Czuj się dobrze ze swoją figurą!
Spójrzmy prawdzie w oczy: wszystkie kobiety mają krągłości. Nawet jeśli nie masz tak chudych ud jakbyś chciała, co z tego? Nie każdy musi nosić rozmiar zero. Jeśli cieszysz się dobrym zdrowiem, nie ma potrzeby, abyś zamęczała się chcąc schudnąć w udach za wszelką cenę. Pokochaj je!

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Zdrowie:

Odchudzanie i miłość do słodyczy nie muszą się wykluczać! Te desery możesz jeść na diecie! Węglowodany a odchudzanie Leczenie kolorami Ajurweda – orientalny sposób na urodę Rak szyjki macicy Maść stosowana w leczeniu raka skóry też odmładza Jak zapobiec chrapaniu? Sposoby na zaskórniki Przepis na krupnik ryżowy przeciwbiegunkowy prof. Greenougha Czas na zimowe poprawki skóry Internauci rzucają palenie Nalewki, które leczą