Soft & Silky Vanilla Silk Shampoo - szampon

Kosmetyk
Soft & Silky Vanilla Silk Shampoo - szampon

Marketingowcy już dawno odkryli, że zapach skutecznie może zachęcić do kupna produktu. W moim przypadku działa to niesłychanie często, jako że zapach kosmetyków jest dla mnie dość ważny. O szamponach i odżywkach do włosów Organix słyszałam sporo, głównie ze względu na soczyste oraz niesłychanie kuszące prawdziwe, niechemiczne zapachy. Ostatnio w jednym z warszawskich centrów handlowych natknęłam się na promocję i zakupiłam wersję waniliową.

Rzeczywiście, nie sposób oderwać nosa od butelki. Zapach jest prześliczny, waniliowo-budyniowy, słodki, pachnie jak deser świeżo wyciągnięty z piekarnika. A zapach tylko zaostrza apetyt na ewentualne korzyści ze stosowania szamponu. Producent obiecuje nawilżenie i odżywienie włosów oraz przywrócenie im siły i zapobieganie rozdwojeniom. Włosy po użyciu mają się stać miękkie, jedwabiste i gładkie.

Niestety, nie mogę przyznać produktowi zbyt wielu punktów. Ma co prawda dobra, jedwabistą konsystencję, łatwo wydobyć go z opakowania, ładnie się pieni. Jednak efekty nawet w połowie nie dorosły do moich oczekiwań. Przede wszystkim, włosy po umyciu nie rozczesują się zbyt łatwo. Nie wydają się co prawda szorstkie, nie ją jednak miękkie i gładkie, poza tym wyglądają na matowe, tracą blask. Ponadto po znacznie krótszym czasie wymagają ponownego mycia. Nie mam włosów tłustych, w warunkach, kiedy nie miałam możliwości częstego ich mycia (wyjazdy, biwaki, itp.) w dobrej kondycji potrafiły wytrzymać nawet do 6 dni, tymczasem teraz już po dwóch dniach wyglądają na nieświeże, po trzech zaś na mocno przetłuszczone.

Opakowanie zawiera 385 ml.

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.
Oceń produkt Dodałeś już ocenę

Podstawowe fakty
ProducentOrganix
KategoriaPielęgnacja włosów
RodzajSzampony: do częstego stosowania
Przybliżona cena51.00 PLN

Powiązane produkty

Soft & Silky Vanilla Silk Shampoo - szampon: wypróbuj również

Powiązane Tematy