Hair Care Styling - Lakier do włosów zwiększona objętość

Kosmetyk
Hair Care Styling - Lakier do włosów zwiększona objętość

Jako typowy "pies na nowości" kosmetyczne kupiłam lakier z nowej serii Nivea Hair Care Styling, jak tylko dojrzałam go na półkach drogeryjnych. Wybrałam wersję do włosów cienkich i delikatnych, która ma zwiększać objętość i mocno utrwalać bez sklejenia włosów. Ponadto według zapewnień producenta lakier nie wysusza włosów, nie wykrusza się i daje się łatwo wyczesać.

W przypadku lakieru Nivei opis nie jest na szczęście przykładem li tylko "myślenia życzeniowego", ale dość dobrze odpowiada rzeczywistym właściwościom produktu.

Zacznę od aplikacji: rozpylacz tworzy bardzo, bardzo delikatną mgiełkę, nie "pluje" lakierem. To umożliwia stopniowanie ilości preparatu na włosach. Faktem jest, że w ogóle nie skleja włosów, można wręcz powiedzieć, że jest na nich niewyczuwalny. Ceną za tę delikatność jest raczej słabe utrwalenie - tu nie zgodzę się z producentem, który obiecuje mocne utrwalenie. Lakier jest tak delikatny, że raczej nie należy liczyć na mocne utrwalenie lub znaczące zwiększenie objętości. Aby uzyskać trwały efekt, musiałam nałożyć sporo lakieru - na szczęście nawet bardzo duża ilość nie zostawia osadu i matowi włosów.

Wadą lakieru jest nieprzyjemny, drażniący zapach.

Podsumowując - polecam osobom, które szukają superdelikatnego lakieru do raczej naturalnego utrwalenia fryzury. Nie ma szans na efekt "hełmu" na głowie, nawet jeśli się przesadzi z ilością. Dobry rozpylacz, bardzo ładne opakowanie, brzydki zapach. Dla mnie lakier jest zachęcający, ale następnym razem spróbuję raczej jakiejś mocniejszej wersji.

Podana przeze mnie cena jest promocyjna, regularna będzie o kilka złotych wyższa.

3.33
Ocena na postawie 6 opinii Zobacz opinie
Oceń produkt Dodałeś już ocenę
Opakowanie:
Zapach:
Konsystencja:
Działanie:

Podstawowe fakty
ProducentNivea
KategoriaPielęgnacja włosów
RodzajPreparaty do stylizacji: lakiery i spray'e
Przybliżona cena11.00 PLN

Powiązane produkty

Oceny użytkowników (6)

Hair Care Styling - Lakier do włosów zwiększona objętość: wypróbuj również

Powiązane Tematy