Herbika Plant - żel & tonik czarny bez

Kosmetyk
Herbika Plant - żel & tonik czarny bez

Nie podejmuję się policzenia, ile kosmetyków ma w swojej ofercie firma Ziaja – jest ich bardzo dużo, podzielonych na wiele linii. Jedną z nich jest Herbika Plant, gdzie znajdziemy masę kosmetyków zawierających wyciągi z różnych roślin o dobroczynnym działaniu. Poza kremami do twarzy, ciała i pod oczy, znalazłam też żel-tonik do twarzy z wyciągiem z czarnego bzu.
Najpierw – parę słów wyjaśnienia, o co chodzi z tym żelem i tonikiem w jednym. Moim zdaniem, to najzwyklejszy żel do mycia twarzy, dość gęsty, jak na produkt, który trzeba wyciskać z butelki. Producent zapewnia, że wystarczy po nim już tylko użyć kremu, ale ja wolę przetrzeć jeszcze twarz tonikiem. Po umyciu twarzy tym produktem czuję się, jak po każdym innym żelu; uczucia świeżości, jakie niesie tonik, nie da się niczym zastąpić.
Zapach produktu jest neutralny – czuć jakby delikatny kwiatowy aromat, ale znika on prawie natychmiast, nie zostaje na skórze – i dobrze. Nie jestem natomiast zachwycona opakowaniem – to zwykła butelka o pojemności 200 ml, zakończona zakrętką z wąskim ujściem i klapką. Żel trzeba wyciskać, odwracając butelkę i uciskając ją energicznie – a twardy plastik niechętnie poddaje się naciskowi. Zazwyczaj kończy się to nabraniem zbyt dużej ilości żelu. Co prawda jest on niedrogi, więc strata finansowa nie będzie dotkliwa, ale chodzi o zasadę.
Działanie? Niezłe. Żel dobrze myje twarz, radzi sobie z makijażem (do oczu go oczywiście nie stosowałam), nie wysusza. Łagodzi też podrażnioną, np. wiatrem i mrozem, twarz. Jako żel bardzo mi odpowiada.
Gdyby opakowanie było zakończone, bo ja wiem, pompką – przyjemność z używania byłaby większa. A tak, mamy niezły produkt – ale w kiepskim opakowaniu. No i nie zastąpimy nim żelu i toniku. To zwykły żel. Średniak, ale przyjemny.

4.00
Ocena na postawie 1 opinii Zobacz opinie
Oceń produkt Dodałeś już ocenę
Opakowanie:
Zapach:
Konsystencja:
Działanie:

Podstawowe fakty
ProducentZiaja
KategoriaPielęgnacja twarzy
RodzajŻele i pianki do mycia
Przybliżona cena8.00 PLN

Powiązane produkty

Oceny użytkowników (1)

Herbika Plant - żel & tonik czarny bez: wypróbuj również

Powiązane Tematy