10 oznak, po których poznasz, że jest w tobie zakochany

10. Zmienia swoje plany, aby spędzić z tobą więcej czasuTo dobry znak, gdy mężczyzna przekłada swoje prywatne plany (np. spotkanie z kolegami) po to, by spędzić czas z partnerką. Oznacza to, że jest ona dla niego kimś niezwykle wyjątkowym i stanowi ważną część jego życia.
Zdjęcie autorstwa Tanya Little / CC BY

10. Zmienia swoje plany, aby spędzić z tobą więcej czasu
To dobry znak, gdy mężczyzna przekłada swoje prywatne plany (np. spotkanie z kolegami) po to, by spędzić czas z partnerką. Oznacza to, że jest ona dla niego kimś niezwykle wyjątkowym i stanowi ważną część jego życia.

9. Prawi ci komplementy i obdarowuje cię upominkamiZaangażowani w związek mężczyźni lubią obdarowywać partnerkę bukietem kwiatów czy pudełkiem czekoladek. Często prawią oni również kobiecie komplementy, podkreślając w ten sposób, że bardzo im się podoba. Gesty te bardzo często zastępują rzadko wypowiadane przez nich słowo „kocham Cię”.
Zdjęcie autorstwa / CC BY

9. Prawi ci komplementy i obdarowuje cię upominkami
Zaangażowani w związek mężczyźni lubią obdarowywać partnerkę bukietem kwiatów czy pudełkiem czekoladek. Często prawią oni również kobiecie komplementy, podkreślając w ten sposób, że bardzo im się podoba. Gesty te bardzo często zastępują rzadko wypowiadane przez nich słowo „kocham Cię”.

8. Przedstawia cię rodzinie i znajomymJedną z oznak zaangażowania mężczyzny w związek jest chęć zapoznania partnerki z rodziną czy przyjaciółmi. W ten sposób wprowadza on kobietę w kręgi bliskich dla niego osób, a tym samym przedstawia bliskim ważną dla niego w życiu osobę.
Zdjęcie ludzi / Shutterstock

8. Przedstawia cię rodzinie i znajomym
Jedną z oznak zaangażowania mężczyzny w związek jest chęć zapoznania partnerki z rodziną czy przyjaciółmi. W ten sposób wprowadza on kobietę w kręgi bliskich dla niego osób, a tym samym przedstawia bliskim ważną dla niego w życiu osobę.

7. Wiąże swoje plany na przyszłość z tobąMężczyzna, który obmyśla plan działania i dąży do realizacji wspólnych, odległych celów wraz z partnerką – np. zakupu nowego mieszkania czy wyjazdu na zagraniczne wakacje – jest zaangażowany w związek i wiąże swoją przyszłość właśnie z tą kobietą.
Zdjęcie autorstwa photosavvy / CC BY

7. Wiąże swoje plany na przyszłość z tobą
Mężczyzna, który obmyśla plan działania i dąży do realizacji wspólnych, odległych celów wraz z partnerką – np. zakupu nowego mieszkania czy wyjazdu na zagraniczne wakacje – jest zaangażowany w związek i wiąże swoją przyszłość właśnie z tą kobietą.

6. Pyta się ciebie o zdanieJeżeli partner przed podjęciem decyzji dotyczącej wyjazdu, spotkania rodzinnego, zmiany pracy, otworzenia własnej działalności czy zorganizowania dużej imprezy z kolegami pyta partnerkę o jej zdanie w danej kwestii – oznacza to, że jej opinia jest dla niego niezwykle ważna i cenna.
Zdjęcie pary / Shutterstock

6. Pyta się ciebie o zdanie
Jeżeli partner przed podjęciem decyzji dotyczącej wyjazdu, spotkania rodzinnego, zmiany pracy, otworzenia własnej działalności czy zorganizowania dużej imprezy z kolegami pyta partnerkę o jej zdanie w danej kwestii – oznacza to, że jej opinia jest dla niego niezwykle ważna i cenna.

5. Robi rzeczy, które sprawiają ci przyjemnośćZakochany mężczyzna często decyduje się na wykonywanie czynności bądź gestów, które sprawiają kobiecie przyjemność. Przykładowo, decyduje się na długi spacer pomimo bolesności nóg, wypad na basen pomimo lodowatej wody lub po prostu oddaje ci kawałek ulubionego ciasta czekoladowego, bo widzi, jak bardzo ci smakuje.
Zdjęcie autorstwa _Dinkel_ / CC BY

5. Robi rzeczy, które sprawiają ci przyjemność
Zakochany mężczyzna często decyduje się na wykonywanie czynności bądź gestów, które sprawiają kobiecie przyjemność. Przykładowo, decyduje się na długi spacer pomimo bolesności nóg, wypad na basen pomimo lodowatej wody lub po prostu oddaje ci kawałek ulubionego ciasta czekoladowego, bo widzi, jak bardzo ci smakuje.

4. Uważnie cię słuchaJeżeli dostrzegasz, że twój mężczyzna lubi z tobą rozmawiać na wiele różnych tematów, pyta się o twoje zdanie w wielu kwestiach i uważnie słucha tego, co masz do powiedzenia – to dobry znak. Świadczy o tym, że jest on zaangażowany w związek i zależy mu na tobie.
Zdjęcie autorstwa Peter Harrison / CC BY

4. Uważnie cię słucha
Jeżeli dostrzegasz, że twój mężczyzna lubi z tobą rozmawiać na wiele różnych tematów, pyta się o twoje zdanie w wielu kwestiach i uważnie słucha tego, co masz do powiedzenia – to dobry znak. Świadczy o tym, że jest on zaangażowany w związek i zależy mu na tobie.

3. Troszczy się o ciebie, gdy jesteś choraZaangażowany w związek mężczyzna troszczy się o partnerkę w czasie choroby. To jedna z sytuacji, w czasie których wyzwala się w nim instynkt opiekuńczy i chęć poprawienia samopoczucia kobiety poprzez drobne gesty i zapewnienie jej podstawowych potrzeb.
Zdjęcie pary / Shutterstock

3. Troszczy się o ciebie, gdy jesteś chora
Zaangażowany w związek mężczyzna troszczy się o partnerkę w czasie choroby. To jedna z sytuacji, w czasie których wyzwala się w nim instynkt opiekuńczy i chęć poprawienia samopoczucia kobiety poprzez drobne gesty i zapewnienie jej podstawowych potrzeb.

2. Jest zainteresowany twoim życiemZakochany w kobiecie mężczyzna często jest zainteresowany nie tylko jej życiem teraźniejszym, ale również przeszłością oraz planami na przyszłość. Zależy mu wówczas na tym, aby poznać rodzinę i znajomych partnerki, a także dowiedzieć się, jakie są jej uczucia i marzenia.
Zdjęcie autorstwa Michael Coghlan / CC BY

2. Jest zainteresowany twoim życiem
Zakochany w kobiecie mężczyzna często jest zainteresowany nie tylko jej życiem teraźniejszym, ale również przeszłością oraz planami na przyszłość. Zależy mu wówczas na tym, aby poznać rodzinę i znajomych partnerki, a także dowiedzieć się, jakie są jej uczucia i marzenia.

1. Bada twoje potrzebyMężczyzna nie zawsze wyraża swoje uczucia poprzez drobne gesty typu zakup kwiatów czy innych drobnych prezentów. Czasami dyskretnie wypytuje partnerkę o jej upodobania, a następnie stara się ją zadowolić w tej kwestii. Przykładowo, zamiast kupować bukiet róż, zabiera swoją partnerkę na spacer po ogrodzie botanicznym.
Zdjęcie autorstwa Vincent Diamante / CC BY

1. Bada twoje potrzeby
Mężczyzna nie zawsze wyraża swoje uczucia poprzez drobne gesty typu zakup kwiatów czy innych drobnych prezentów. Czasami dyskretnie wypytuje partnerkę o jej upodobania, a następnie stara się ją zadowolić w tej kwestii. Przykładowo, zamiast kupować bukiet róż, zabiera swoją partnerkę na spacer po ogrodzie botanicznym.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Zdrowie:

Te produkty spożywcze znacząco poprawiają koncentrację! Chcesz być zdrowsza? Ziewaj! Botoks. Jesteś na TAK? Czy sama woda wystarczy, aby nawodnić organizm po treningu? Sprawdź, jak ustrzec się przed odwodnieniem! Ocet jabłkowy – właściwości, przyjmowanie Czego na pewno nie zje twój trener? Uniknij konsekwencji siedzącego trybu życia! Zespół Morfeusza Czekolada w aerozolu na poprawę nastroju Nie pal papierosów przed śniadaniem Im dłużej trwa otyłość, tym większe ryzyko raka Warzywa i owoce dobre na różne schorzenia