Częsty błąd posiadaczek cery tłustej. Wybierają niewłaściwy KREM

Nieprawdą jest, że skóra tłusta nie potrzebuje nawilżenia.

Wybór dobrego kremu to niełatwe zadanie. Nie zawsze rady koleżanki będą pomocne, ponieważ różne typy urody i cery potrzebują innej pielęgnacji. Jest jednak kilka zasad, o których powinna pamiętać każda kobieta.

Po pierwsze powinnyśmy mieć dwa kremy: jeden na noc, drugi na dzień.  Oczywiście ten pierwszy w swoim składzie powinien mieć filtry. Czy jest to filtr 15, czy 20, nie ma wielkiego znaczenia. Nieprawdą jest, że skóra tłusta nie potrzebuje nawilżenia.

Produkt nawilżający będzie powodował, że zmniejszy się utrata wody.  Skóra będzie się mniej wysuszała i przez to też paradoksalnie będzie produkowała mniej łoju – tłumaczy dr hab n med Aleksandra Lesiak, dermatolog.

Źródło: Newsrm.tv

Źródło zdjęc: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Polacy 7. NAJBARDZIEJ OTYŁYM narodem Europy. Nie potrafimy się odchudzać? Majewski śmieje się z MINISTER BIEŃKOWSKIEJ Ta woda jest najzdrowsza i działa odmładzająco! Tak tańczą ROSYJSKIE MISTRZYNIE pole dance Ich problemem jest ZBYT MAŁA WAGA. Wszystko przez choroby cywilizacyjne Jak łatwo ZAOSZCZĘDZIĆ na prądzie? Prowadząca „Rolnik szuka żony” o metamorfozach uczestników. „Pod wpływem programu poczuł moc” Była solistka Polskiego Baletu Narodowego TAŃCZY NA RURZE! Brutalne OKALECZANIE DZIEWCZYNEK wciąż praktykowane! Prawnie jest zabronione Cała prawda o cudzie narodzin. Tak wygląda PORODÓWKA Od urodzenia NIE MA RĄK. Pokazał, jak się goli Jak sprawdzić, czy WINOGRONA mają pestki?