Częsty błąd posiadaczek cery tłustej. Wybierają niewłaściwy KREM

Nieprawdą jest, że skóra tłusta nie potrzebuje nawilżenia.

Wybór dobrego kremu to niełatwe zadanie. Nie zawsze rady koleżanki będą pomocne, ponieważ różne typy urody i cery potrzebują innej pielęgnacji. Jest jednak kilka zasad, o których powinna pamiętać każda kobieta.

Po pierwsze powinnyśmy mieć dwa kremy: jeden na noc, drugi na dzień.  Oczywiście ten pierwszy w swoim składzie powinien mieć filtry. Czy jest to filtr 15, czy 20, nie ma wielkiego znaczenia. Nieprawdą jest, że skóra tłusta nie potrzebuje nawilżenia.

Produkt nawilżający będzie powodował, że zmniejszy się utrata wody.  Skóra będzie się mniej wysuszała i przez to też paradoksalnie będzie produkowała mniej łoju – tłumaczy dr hab n med Aleksandra Lesiak, dermatolog.

Źródło: Newsrm.tv

Źródło zdjęc: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Zeszłoroczne KREMY Z FILTREM – wyrzucić czy używać? KOT-PIELĘGNIARZ pomaga w leczeniu innych. Sam cudem uniknął uśpienia Długotrwały smutek dziecka to znak. Lekceważony powoduje poważną chorobę Z ukrytą kamerą próbowali kupić tabletkę "dzień po" BEYONCE reklamuje Brazylię! To nie był zwykły pierwszy taniec. Panna młoda aż zdjęła buty Uważaj na ZIELONE KOKTAJLE. Mogą być szkodliwe dla nerek Energetyk zamiast kawy? To najgorszy sposób na pobudzenie organizmu Kulisy "gorącej" sesji dla CKM. Tak pozowała modelka DONATANA! Mama pomalowała córkę, mając ZAMKNIĘTE OCZY! Fakty o jedzeniu, które TRZEBA znać! MOLESTOWANIE SEKSUALNE to nie tylko dotyk. Jak reagować?