Krem do depilacji rąk, pach i okolic bikini

Kosmetyk
Krem do depilacji rąk, pach i okolic bikini

'Krem zapewnia delikatną, szybką i skuteczną depilację wrażliwych partii ciała. Do opakowania dołączona jest saszetka z emulsją nawilżająco-łagodzącą po depilacji. Składniki wiodące to mleczko z awokado oraz ekstrakt z rumianku, działają łagodząco i nawilżająco. Krem do depilacji: 100 g Emulsja nawilżająco-łagodząca: 10 g'.

Na początku, chciałabym zaznaczyć, że mam raczej cienkie i delikatne włoski, a kremy do depilacji to moja ulubiona forma walki z owłosieniem ciała. Szczególnie dobrze sprawdzają się przy depilacji pod pachami, dlatego kiedy zobaczyłam, że w ofercie Joanny jest krem przeznaczony specjalnie na tę partie postanowiłam go wypróbować.

Krem, jak na mój gust ma zbyt lekką konsystencję przez co jego rozprowadzanie na skórze nie jest najłatwiejsze i trzeba uważać, aby nie spadł ze szpatułki.

Trzymałam go na skórze zalecane 10 minut i muszę przyznać, że po jednym przeciągnięciu szpatułką zeszło właściwie całkowite owłosienie. Jest to środek silnie działający, więc następnym spróbowałam razem trzymać go na skórze tylko ok. 5 minut i także dał sobie radę. Nie podrażnił skóry, nie spowodował szczypania. Do opakowania dołączona jest emulsja nawilżająco-łagodząca, zawierająca, aż 10 g produktu, a więc wystarczy na kilka użyć.

Jego zdecydowany minus to zapach. Jest to taki typowy zapach kremu do depilacji i żałuję, że producent nie złagodził go jakimiś dodatkami zapachowymi. Zupełnie nie zgadzam się z deklaracją producenta o przyjemnym, świeżym zapachu.

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.
Oceń produkt Dodałeś już ocenę

Podstawowe fakty
ProducentJoanna
KategoriaPielęgnacja ciała
RodzajKremy, balsamy po depilacji i goleniu
Przybliżona cena8.00 PLN

Powiązane produkty

Krem do depilacji rąk, pach i okolic bikini: wypróbuj również

Powiązane Tematy