Wodoodporna kredka do oczu Dreams

Kosmetyk
Wodoodporna kredka do oczu Dreams

W poszukiwaniu miękkiej kredki w śliwkowym kolorze, natrafiłam na nowość od Golden Rose, kredkę z kolekcji Dreams o kolorze nr 423. Jest to fiolet, złamany brązem, nie zbyt ciemny, wygląda naturalnie i idealnie pasuje do zielonych oczu. Kolekcja obejmuje 25 pięknych odcieni, planuję jeszcze zaopatrzyć się w czekoladowe brązy, tym bardziej, że cena produktu tylko zachęca.

Moja wersja jest niesamowicie miękka i świetnie napigmentowana. Jedno pociągnięcie wystarczy by uzyskać piękną nasyconą kreskę, a muszę zaznaczyć, iż skóra moich powiek nie jest najgładsza.

Producent nazywa ją wodoodporną, choć myślę, że nie jest aż tak trwała. Nie testowałam jej, co prawda np. na basenie, czy w deszczu, jednakże zauważyłam, że ma skłonność do rozmazywania się pod koniec dnia, szczególnie podczas upałów. Mimo to, uważam, że na moje wymagania używania jej na co dzień do pracy, jest to naprawdę rewelacyjny produkt. Uwielbiam miękkie kredki, które przy tym się nie łamią i nie znikają z oczu po 2-3 godzinach.

Gdyby była automatyczna, nie wymagająca temperowania, zostałaby moją faworytką w tej kategorii.

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.
Oceń produkt Dodałeś już ocenę

Podstawowe fakty
ProducentGolden Rose
KategoriaOczy
RodzajKredki
Przybliżona cena7.00 PLN

Powiązane produkty

Wodoodporna kredka do oczu Dreams: wypróbuj również

Powiązane Tematy