Dwustronny pędzel do cieni długi

Kosmetyk
Dwustronny pędzel do cieni długi

'Dwustronny pędzelek do aplikacji cieni do powiek. Szersza końcówka przeznaczona jest do rozprowadzania cieni, zaś węższa końcówka służy do cieniowania zarówno na powiece jak i pod dolną linią rzęs'.
Zazwyczaj przy porannym, a więc szybkim makijażu oczu nie mam ochoty na sięganie po oddzielne pędzelki, dlatego idea dwustronnego pędzla do cieni bardzo mnie zachęciła do sięgnięcia tą propozycję.
Mój wybór okazał się strzałem w dziesiątkę, nie pamiętam, kiedy ostatnio byłam tak ogromnie zadowolona z pędzelka do cieni. Przede wszystkim ma bardzo miękkie włosie. Producent nie podaje z czego jest wykonane, ale Pani na stoisku Golden Rose powiedziała mi, że jest to włosie wiewiórki.
Jedna końcówka jest dość puszysta i bardzo dobrze nakłada się nią cień na delikatną skórę całych powiek. Dodatkowo sama główka nie ma zbyt dużych rozmiarów, a więc można nią operować w miarę precyzyjnie. Druga część to już bardziej płasko ścięty pędzelek, ma też mniej włosia i jest praktycznie o połowę mniejszy. Tą końcówką nakładam ciemniejszy cień wzdłuż linii rzęs i w załamaniu, aby potem wszystko jeszcze rozetrzeć większym pędzelkiem. Efekt to idealnie rozprowadzone cienie.
Pędzel ma fajnie wymodelowaną rączkę, jest bardzo poręczny. Nie zauważyłam, aby wypadało włosie. Trochę obawiałam się, że od trzonka będzie odklejać się skuwka, co zdarzyło mi się w przypadku pędzla do różu tej samej marki. Jednak w tym przypadku wszystko bardzo dobrze się trzyma, pędzel jest bardzo solidnie wykonany. Jestem ogromnie zadowolona z mojego nowego nabytku. Polecam!

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.
Oceń produkt Dodałeś już ocenę

Podstawowe fakty
ProducentGolden Rose
KategoriaTwarz
RodzajAkcesoria do makijażu
Przybliżona cena14.00 PLN

Powiązane produkty

Dwustronny pędzel do cieni długi: wypróbuj również

Powiązane Tematy