Dziwne uzależnienia gwiazd

10. Każdy ma jakieś uzależnieniaTo naturalne, że każda osoba może być uzależniona od danej czynności czy jedzenia. Paris Hilton twierdzi, że nie wyobraża sobie swojego życia bez skoków ze spadochronem. Z kolei Avril Lavigne wyznaje, że jest uzależniona od czarnego eyelinera. Dowiedz się o innych uzależnieniach gwiazd.
Zdjęcie autorstwa Glenn Francis / CC BY

10. Każdy ma jakieś uzależnienia
To naturalne, że każda osoba może być uzależniona od danej czynności czy jedzenia. Paris Hilton twierdzi, że nie wyobraża sobie swojego życia bez skoków ze spadochronem. Z kolei Avril Lavigne wyznaje, że jest uzależniona od czarnego eyelinera. Dowiedz się o innych uzależnieniach gwiazd.

9. David DuchovnyTen dobrze nam znany aktor z seriali „Z archiwum X” czy „Californication” jest uzależniony od seksu. Osoby dotknięte tą przypadłością nie są w stanie kontrolować swoich zachowań seksualnych i mają bardzo podwyższone libido. Charakterystyczne w tym przypadku jest występowanie kompulsywnych myśli i czynów na tle seksualnym.
Zdjęcie autorstwa Gage Skidmore / CC BY

9. David Duchovny
Ten dobrze nam znany aktor z seriali „Z archiwum X” czy „Californication” jest uzależniony od seksu. Osoby dotknięte tą przypadłością nie są w stanie kontrolować swoich zachowań seksualnych i mają bardzo podwyższone libido. Charakterystyczne w tym przypadku jest występowanie kompulsywnych myśli i czynów na tle seksualnym.

8. Katy PerryKaty Perry przyznaje się do niezwykłej dbałości o swoje zęby. Ogólnie nie ma w tym nic dziwnego, jednak piosenkarka potrafi szczotkować swoje zęby sześć razy dziennie i na wszelki wypadek zabiera ze sobą zawsze duże ilości nowych szczoteczek do zębów. Ciężko stwierdzić, czy to dziwaczne przyzwyczajenie, czy może dziwne uzależnienie?
Zdjęcie autorstwa Joella Marano / CC BY

8. Katy Perry
Katy Perry przyznaje się do niezwykłej dbałości o swoje zęby. Ogólnie nie ma w tym nic dziwnego, jednak piosenkarka potrafi szczotkować swoje zęby sześć razy dziennie i na wszelki wypadek zabiera ze sobą zawsze duże ilości nowych szczoteczek do zębów. Ciężko stwierdzić, czy to dziwaczne przyzwyczajenie, czy może dziwne uzależnienie?

7. Jessica SimpsonUzależnienie od nikotyny zawartej w papierosach jest nam powszechnie znane. Jednak zaskakujące może być uzależnienie od gum nikotynowych u osoby, która wcześniej nie paliła papierosów. W jednym z wywiadów z 2010 roku piosenkarka przyznała się do swojego uzależnienia od gum zawierających nikotynę.
Zdjęcie autorstwa Cliff / CC BY

7. Jessica Simpson
Uzależnienie od nikotyny zawartej w papierosach jest nam powszechnie znane. Jednak zaskakujące może być uzależnienie od gum nikotynowych u osoby, która wcześniej nie paliła papierosów. W jednym z wywiadów z 2010 roku piosenkarka przyznała się do swojego uzależnienia od gum zawierających nikotynę.

6. Donatella VersacePrzeglądając fotografie tej znanej projektantki mody, niemal zawsze można zaobserwować jej charakterystyczną, złocistą opaleniznę na skórze. Nie wiadomo jednak, czy jest to wynik nadużywania słońca, solariów czy samoopalaczy. Mimo wszystko, można stwierdzić, że Donatella jest wręcz uzależniona od opalonego wyglądu skóry.
Zdjęcie autorstwa David Shankbone / CC BY

6. Donatella Versace
Przeglądając fotografie tej znanej projektantki mody, niemal zawsze można zaobserwować jej charakterystyczną, złocistą opaleniznę na skórze. Nie wiadomo jednak, czy jest to wynik nadużywania słońca, solariów czy samoopalaczy. Mimo wszystko, można stwierdzić, że Donatella jest wręcz uzależniona od opalonego wyglądu skóry.

5. Britney SpearsGwiazda pop jest uzależniona od waniliowego frappuccino oraz chipsów Cheetos. Niemniej jednak, Britney stara się ograniczać te dietetyczne nałogi, które negatywnie wpływają na jej sylwetkę. Ostatnimi czasy piosenkarka zgubiła dzięki temu sporo zbędnych kilogramów.
Zdjęcie autorstwa Ernest / CC BY

5. Britney Spears
Gwiazda pop jest uzależniona od waniliowego frappuccino oraz chipsów Cheetos. Niemniej jednak, Britney stara się ograniczać te dietetyczne nałogi, które negatywnie wpływają na jej sylwetkę. Ostatnimi czasy piosenkarka zgubiła dzięki temu sporo zbędnych kilogramów.

4. Lindsay LohanTa ekscentryczna gwiazda Hollywood była znana ze swojego braku punktualności w trakcie nagrań do wielu przebojów kinowych. Co więcej, aktorka spóźniała się, a niekiedy wręcz nie stawiała się na sprawy sądowe prowadzone przeciwko niej w związku z aferą narkotykową. Po spędzeniu kilku dni w areszcie gwiazda spokorniała i od tego momentu zaczęła punktualnie chodzić na wszystkie spotkania.
Zdjęcie autorstwa avrilllllla / CC BY

4. Lindsay Lohan
Ta ekscentryczna gwiazda Hollywood była znana ze swojego braku punktualności w trakcie nagrań do wielu przebojów kinowych. Co więcej, aktorka spóźniała się, a niekiedy wręcz nie stawiała się na sprawy sądowe prowadzone przeciwko niej w związku z aferą narkotykową. Po spędzeniu kilku dni w areszcie gwiazda spokorniała i od tego momentu zaczęła punktualnie chodzić na wszystkie spotkania.

3. Kristen StewartAktorka znana z roli Belli w sadze „Zmierzch” przejęła od swojej postaci nawyk nerwowego przygryzania wargi.
Zdjęcie autorstwa Alexis / CC BY

3. Kristen Stewart
Aktorka znana z roli Belli w sadze „Zmierzch” przejęła od swojej postaci nawyk nerwowego przygryzania wargi.

2. Simon CowellTen brytyjski łowca talentów z programu „American idol” znany jest z uzależnienia od sztucznej opalenizny. W jego domu w Beverly Hills znalazło się również miejsce na profesjonalne solarium.
Zdjęcie autorstwa Alison Martin / CC BY

2. Simon Cowell
Ten brytyjski łowca talentów z programu „American idol” znany jest z uzależnienia od sztucznej opalenizny. W jego domu w Beverly Hills znalazło się również miejsce na profesjonalne solarium.

1. Cameron DiazAktorka doskonale znana jest ze swojego zdrowego uzależnienia od sportu. Cameron nie ukrywa, że aktywność fizyczna to element jej życia, bez którego nie potrafiłaby żyć. Niewątpliwie, ogromną korzyścią wynikającą z tego uzależnienia gwiazdy jest jej nienaganna sylwetka.
Zdjęcie autorstwa zanaceabuna75 / CC BY

1. Cameron Diaz
Aktorka doskonale znana jest ze swojego zdrowego uzależnienia od sportu. Cameron nie ukrywa, że aktywność fizyczna to element jej życia, bez którego nie potrafiłaby żyć. Niewątpliwie, ogromną korzyścią wynikającą z tego uzależnienia gwiazdy jest jej nienaganna sylwetka.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Zdrowie:

Jak przyrządzić szpinak? Bonding – metamorfoza zębów Domowe maseczki do twarzy Oglądaj telewizję i chudnij! Depresja to choroba, pomóżmy w walce Kto się uzależnia od opalania? Stopy na pokaz Co to jest psychoterapia? Przepisy na keks Czy papierosy wywołują choroby psychiczne? Co powinnaś wiedzieć, zanim kupisz chleb? Co jeść kiedy trenujesz?