Zdrowe produkty, które jedzą gwiazdy

10. Jedzenie, a nieskazitelna skóra gwiazdGwiazdy wyjątkowo starannie dbają o swój wygląd za pomocą kosmetyków pielęgnacyjnych oraz profesjonalnych zabiegów z zakresu kosmetologii oraz medycyny estetycznej. Poza tym, mając na uwadze dobro swojej urody, często spożywają zdrową żywność. Dowiedz się, jakie produkty spożywcze najczęściej goszczą na stołach sławnych osób.
Zdjęcie autorstwa Angela George / CC BY

10. Jedzenie, a nieskazitelna skóra gwiazd
Gwiazdy wyjątkowo starannie dbają o swój wygląd za pomocą kosmetyków pielęgnacyjnych oraz profesjonalnych zabiegów z zakresu kosmetologii oraz medycyny estetycznej. Poza tym, mając na uwadze dobro swojej urody, często spożywają zdrową żywność. Dowiedz się, jakie produkty spożywcze najczęściej goszczą na stołach sławnych osób.

9. RybyTo niezwykłe, ale regularne jedzenie ryb ma nie tylko zbawienny wpływ na skórę, ale również na sylwetkę, gdyż zawarte w ich składzie zdrowe kwasy tłuszczowe wspomagają proces odchudzania. Gwiazdy, które regularnie jedzą ryby to Jennifer Aniston, Cameron Diaz oraz Miranda Kerr.
Zdjęcie autorstwa Gail Frederick / CC BY

9. Ryby
To niezwykłe, ale regularne jedzenie ryb ma nie tylko zbawienny wpływ na skórę, ale również na sylwetkę, gdyż zawarte w ich składzie zdrowe kwasy tłuszczowe wspomagają proces odchudzania. Gwiazdy, które regularnie jedzą ryby to Jennifer Aniston, Cameron Diaz oraz Miranda Kerr.

8. Chude mięsoGwiazdy są nieustannie narażone na fotografowanie własnej osoby przez paparazzich w najmniej oczekiwanych momentach. Tutaj nie mam mowy o odstępstwach od diety, gdyż w każdej chwili ktoś może w tajemnicy uwiecznić ich sylwetkę na fotografii. Dlatego mięso wybierane przez celebrytów cechuje się niską zawartością tłuszczu. Spożywają one regularnie mięso drobiowe oraz z indyka.
Zdjęcie autorstwa Ruth Hartnup / CC BY

8. Chude mięso
Gwiazdy są nieustannie narażone na fotografowanie własnej osoby przez paparazzich w najmniej oczekiwanych momentach. Tutaj nie mam mowy o odstępstwach od diety, gdyż w każdej chwili ktoś może w tajemnicy uwiecznić ich sylwetkę na fotografii. Dlatego mięso wybierane przez celebrytów cechuje się niską zawartością tłuszczu. Spożywają one regularnie mięso drobiowe oraz z indyka.

7. WarzywaSałatki warzywne są podstawą diety każdej znanej gwiazdy. To bogactwo witamin i minerałów, które wywierają korzystny wpływ na wygląd skóry, paznokci i włosów.
Zdjęcie autorstwa Miran Rijavec aka Stan Dalone / CC BY

7. Warzywa
Sałatki warzywne są podstawą diety każdej znanej gwiazdy. To bogactwo witamin i minerałów, które wywierają korzystny wpływ na wygląd skóry, paznokci i włosów.

6. JajaJaja zawierają w składzie pełnowartościowe białko oraz żółtko stanowiące źródło zdrowych kwasów tłuszczowych, które odpowiadają za odpowiednie nawilżenie skóry i włosów. Poza tym, jaja są sycące i ograniczają apetyt na podjadanie między posiłkami.
Zdjęcie autorstwa Nic McPhee / CC BY

6. Jaja
Jaja zawierają w składzie pełnowartościowe białko oraz żółtko stanowiące źródło zdrowych kwasów tłuszczowych, które odpowiadają za odpowiednie nawilżenie skóry i włosów. Poza tym, jaja są sycące i ograniczają apetyt na podjadanie między posiłkami.

5. OwoceOwoce to potężne źródło przeciwutleniaczy, które znacząco spowalniają procesy starzenia się skóry. Poza tym, zawarte w ich składzie witaminy zapewniają cerze piękny i nieskazitelny wygląd.
Zdjęcie autorstwa Didriks / CC BY

5. Owoce
Owoce to potężne źródło przeciwutleniaczy, które znacząco spowalniają procesy starzenia się skóry. Poza tym, zawarte w ich składzie witaminy zapewniają cerze piękny i nieskazitelny wygląd.

4. OwsiankaOwsianka przyrządzona z płatków owsianych to źródło cennych dla organizmu składników, takich jak: błonnik, witaminy oraz minerały. Spożyta na śniadanie zapewnia energię na długi okres czasu. Dzięki temu nie odczuwamy głodu i wilczego apetytu, który najczęściej składnia nas do spożycia niezdrowego jedzenia. To z kolei ma zbawienny wpływ na wygląd sylwetki.
Zdjęcie autorstwa anasararojas / CC BY

4. Owsianka
Owsianka przyrządzona z płatków owsianych to źródło cennych dla organizmu składników, takich jak: błonnik, witaminy oraz minerały. Spożyta na śniadanie zapewnia energię na długi okres czasu. Dzięki temu nie odczuwamy głodu i wilczego apetytu, który najczęściej składnia nas do spożycia niezdrowego jedzenia. To z kolei ma zbawienny wpływ na wygląd sylwetki.

3. OrzechyOrzechy błędnie są uznawane za produkt tuczący, niewskazany na diecie. W rzeczywistości są one bardzo korzystne dla osób odchudzających się. Zawierają w składzie zdrowie kwasy tłuszczowe, które nie tylko wywierają korzystny wpływ na urodę, ale również zdrowie – obniżają poziom złego cholesterolu we krwi.
Zdjęcie autorstwa ejaugsburg / CC BY

3. Orzechy
Orzechy błędnie są uznawane za produkt tuczący, niewskazany na diecie. W rzeczywistości są one bardzo korzystne dla osób odchudzających się. Zawierają w składzie zdrowie kwasy tłuszczowe, które nie tylko wywierają korzystny wpływ na urodę, ale również zdrowie – obniżają poziom złego cholesterolu we krwi.

2. Czarna kawaCzarna kawa doskonale pobudza organizm do pracy. Poza tym, jedna filiżanka mocnej kawy może pobudzić metabolizm i wspomagać proces odchudzania. Warunkiem jest rezygnacja z dodatku cukru oraz mleka.
Zdjęcie autorstwa Bellezza87 / CC BY

2. Czarna kawa
Czarna kawa doskonale pobudza organizm do pracy. Poza tym, jedna filiżanka mocnej kawy może pobudzić metabolizm i wspomagać proces odchudzania. Warunkiem jest rezygnacja z dodatku cukru oraz mleka.

1. JogurtZawarte w jogurcie probiotyki osłaniają układ pokarmowy i chronią go przed działalnością drobnoustrojów chorobotwórczych. Poza tym, przyczyniają się one do ograniczenia wzdęć. To właśnie dlatego gwiazdy mogą z dumą prezentować płaski brzuch.
Zdjęcie autorstwa Coso / CC BY

1. Jogurt
Zawarte w jogurcie probiotyki osłaniają układ pokarmowy i chronią go przed działalnością drobnoustrojów chorobotwórczych. Poza tym, przyczyniają się one do ograniczenia wzdęć. To właśnie dlatego gwiazdy mogą z dumą prezentować płaski brzuch.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Zdrowie:

Kolejni projektanci promują nienaturalną chudość Szczęście się dziedziczy Zdrowa dieta wegetariańska w pigułce 10 stresowych pułapek, których lepiej unikać Te dania wigilijne chronią przed rakiem. Powinny znaleźć się na twoim stole Chcesz być piękna? Znajdź sobie brzydszą koleżankę Chcesz przedłużyć swoje życie o 12 lat? To proste! Czyrak Czy słodzik szkodzi? Witamina K – jaka jest jej rola w organizmie? Po prostu prosto! Pozbądź się zmarszczek. Tak!

Popularne w tym tygodniu:

Leczenie ortodontyczne małych dzieci