Nail Growth - preparat pobudzający wzrost płytki paznokcia

Kosmetyk
Nail Growth - preparat pobudzający wzrost płytki paznokcia

Pobudzenie wzrostu paznokcia za pomocą lakierowych odżywek do paznokci raczej trudno uzyskać, bo wszystko, co ewentualnie da taka odżywka zostanie „zabrane” przez zmywacz – bilans wychodzi na zero. Nie ma też stymulującego wzrost masażu, który można sobie zafundować stosując preparaty w postaci olejków. Jednak mimo wszystko i takie lakierowe specyfiki mają też swoje zalety – czasem wystarczy „uszczelnienie” paznokcia i zabezpieczenie jego krawędzi, co eliminuje konieczność częstego piłowania i podcinania wszelkich ubytków i uszkodzeń. Paznokcie szybciej będą długie, ale nie dzięki temu, że urosną szybciej.

Dokładnie takie działanie ma odżywka Nail Growth. Mimo że producent zapewnia o silnym pobudzeniu wzrostu dzięki kompleksowi witamin A, E, C, wyciągowi z alg morskich, pokrzywy i kasztanowca – to faktycznie przyspieszenia wzrostu nie widać. Chwała natomiast za zabezpieczanie i ochronę – brzegi paznokci nie są kruche, nie rozdwajają się nawet traktowane silnymi detergentami łazienkowymi czy kuchennymi. Dużo rzadziej pojawiają się także pęknięcia czy poważniejsze urazy, o złamaniach nie wspominając.

Takie odżywki powinno się zmywać jak najczęściej, nawet codziennie i ponawiać aplikację dla dostarczenia jak największej ilości cennych składników (których i tak nie jest tam zbyt wiele) i zapewnienia spójności wierzchniej warstwy ochronnej. Większość odżywek, nawet tych bardzo drogich, schodzi samoistnie po 1 – 2 dniach. Na szczęście, cierpiąc na notoryczny brak czasu, o tej można zapomnieć nawet na 4 długie dni. Świetnie sprawdza się także jako baza pod lakier kolorowy, przedłużając jego trwałość o 2 dni.

Aplikacja, dzięki długiemu pędzelkowi i poręcznej buteleczce (11 ml) oraz zmywanie nie sprawiają problemów. Jedyne zastrzeżenie można mieć do koloru preparatu – w buteleczce jest intensywnie koralowy i przy dwóch warstwach na paznokciu pojawia się już wyraźne „zaczerwienienie”, które niestety nie wygląda zdrowo... Siłą rzeczy trzeba się ograniczyć do jednej warstwy.

Poza tym – same superlatywy. Polecam!

5.00
Ocena na postawie 2 opinii Zobacz opinie
Oceń produkt Dodałeś już ocenę
Opakowanie:
Zapach:
Konsystencja:
Działanie:

Podstawowe fakty
ProducentPierre Rene
KategoriaDłonie
RodzajOdżywki do paznokci
Przybliżona cena12.00 PLN

Powiązane produkty

Oceny użytkowników (2)

Nail Growth - preparat pobudzający wzrost płytki paznokcia: wypróbuj również

Powiązane Tematy