Żel z najmłodszej linii marki Str8. Biel zwykle symbolizuje czystość i niewinności – coś takiego można odnaleźć też w zapachu tego żelu. Nie jest to woń ostra i typowo sportowa, ale nieco senna i rozmarzona, pudrowo-lawendowa, choć producent wspomina o dominacji nut czarnego pieprzu i cynamonu. Po kąpieli utrzymuje się dosyć długo i, jak na możliwości żelu pod prysznic, w dość intensywnej postaci.
Stosownie do koloru całkiem wygodnego opakowania (250 ml), żel jest przezroczysty. Pieni się ze standardową mocą i nie ma problemów z jego spłukiwaniem. Przyjemnie oczyszcza i tonizuje skórę, bez jej wysuszania. Choć jest to kosmetyk męża, sama czasami go używam – z dużą przyjemnością.
Warto go wypróbować.
Skład: aqua, sodium laureth sulfate, cocamidopropyl betaine, coco glucoside, sodium cocamphoacetate, glycerin, glyceryl oleate, parfum, polyquaternium-7, polysorbate 20, sodium chloride, dmdm hydantoin, iodopropyl butylcarbamate, tetrasodium edta, citric acid, alpha-isomethyl ionone, limonene, linalool
Producent | Sarantis |
---|---|
Kategoria | Pielęgnacja ciała |
Rodzaj | Żele pod prysznic, płyny do kąpieli |
Przybliżona cena | 9.00 PLN |