"Łagodny żel do mycia twarzy przeznaczony jest do codziennego użytku. Delikatnie myje, odżywia i oczyszcza skórę, usuwając nadmiar wydzielanego sebum. W przeciwieństwie do mydła nie wysusza jej i nie powoduje nieprzyjemnego wrażenia ściągnięcia. Wyciąg z cytryny daje przyjemne uczucie chłodu, a miód głęboko oczyszcza i sprawia, że skóra staje się świeża, delikatna i jędrna".
Żel znajduje się w schludnej tubie o pojemności 150 ml. Ma gęstą konsystencję z maleńkimi granulkami oraz przyjemny zapach.
Kosmetyk jest bardzo wydajny - wystarczy dosłownie kropla by porządnie umyć całą twarz. Gentle Face Wash Gel słabo się pieni i dobrze spłukuje. Skóra po jego użyciu jest dobrze oczyszczona. Niestety żel, mimo zapewnień producenta, wysusza i ściąga moją skórę. Dodatkowo wywołuje u mnie potworne swędzenie i zaczerwienienie (szczególnie policzków) - muszę od razu aplikować krem lub serum. Poza tym nie przynosi skórze miłego uczucia chłodu, a drobinki w nim zawarte służą chyba wyłącznie za ozdobę - zupełnie nic nie robią, szybko się rozpuszczają nie dając żadnego pozytywnego efektu.
Nie polecam.
Producent | Himalaya Herbals |
---|---|
Kategoria | Pielęgnacja twarzy |
Rodzaj | Żele i pianki do mycia |
Przybliżona cena | 14.00 PLN |