Charm Lash - serum do rzęs

Kosmetyk
Charm Lash - serum do rzęs

"Nowoczesna receptura odżywki zawiera wysokoskoncentrowane surowce high-tech, które stymulują wzrost rzęs i zapewniają widoczny efekt już po 4 tygodniach stosowania. Kosmetyk pielęgnuje włoski, sprawia, że stają się one dłuższe i bardziej gęste. Jest to obecnie najbardziej skuteczna i bezpieczna odżywka stymulująca wzrost rzęs i brwi!
W niezależnych badaniach aplikacyjnych, przeprowadzonych pod kontrolą dermatologiczną i okulistyczną, 100% osób stwierdziło, że ich rzęsy są zauważalnie gęstsze, dłuższe i mocniejsze! Charm Lash nie zmienia barwy oka oraz nie uczula. Jego ergonomiczne opakowanie i gęsta formuła, gwarantują łatwą i bezpieczną aplikację bez spływającej do oka odżywki. Efekty są zauważalne już w pierwszym tygodniu stosowania preparatu – rzęsy stają się grubsze i mocniejsze. Jest to wynik zatrzymywania wody oraz ich lepszego odżywienia”.

Marzę o długich, gęstych rzęsach, ponieważ uważam, że nic tak jak one nie dodaje uroku spojrzeniu. Niestety moje rzęsy są z natury niepozorne, krótkie i rzadkie. O dłuższego czasu, jednak zauważam, że na naszym rynku coraz częściej pojawiają się produkty, które mają służyć pobudzeniu wzrostu rzęs. Serum Charmine Rose jest, jak twierdzi producent, pierwszym polskim serum odżywczym opartym na najnowszych osiągnięciach kosmetologii. Jako zwolenniczka rodzimych kosmetyków, postanowiłam przetestować ten produkt i zykać długie rzęsy wraz z nadejściem wiosny.

Serum posiada aplikator w formie wygodnego cienkiego pędzelka, którym można precyzyjnie nałożyć produkt tuż u samej nasady rzęs. Ma konsystencję lekkiego żelu, dzięki temu nie spływa do oka, a osadza się tam gdzie powinno, czyli na linii wzrostu włosków. Podczas stosowania preparatu nigdy nie odczułam podrażnienia oczu. Ważne jest, aby pociągnąć pędzelkiem tylko raz. Kiedy nadgorliwie chciałam przyspieszyć działanie odżywki i robiłam więcej pociągnięć zauważyłam lekkie zaczerwienienie powiek.

Pierwsze pożądane efekty zauważyłam u siebie po około 5 tygodniach. Rzęsy urosły mniej więcej o 2 mmi zrobiły się gęstsze. Zupełnie nieoczekiwany dla mnie efekt to to, że zaczęły się same podkręcać. Zawsze miałam proste rzęsy, zalotka pomagała na krótko, a dodatkowo nie było to zbyt dobre rozwiązanie dla moich słabych włosków. Ta odżywka sprawiła, że rzęsy wyglądają lepiej niż po użyciu zalotki.

Dodatkowo włoski przyciemniały, a tusz lepiej się rozprowadza. Serum jest bardzo wydajne, stosuję drugi miesiąc i mam nadzieję na kontynuację rezultatów. Opakowanie mieści 1,6 ml.

5.00
Ocena na postawie 1 opinii Zobacz opinie
Oceń produkt Dodałeś już ocenę
Opakowanie:
Zapach:
Konsystencja:
Działanie:

Podstawowe fakty
ProducentCharmine Rose
KategoriaOczy
RodzajOdżywki do rzęs i brwi
Przybliżona cena190.00 PLN

Powiązane produkty

Oceny użytkowników (1)

Charm Lash - serum do rzęs: wypróbuj również

Powiązane Tematy