Hydrain 2 - krem intensywnie nawilżający o przedłużonym działaniu

Kosmetyk
Hydrain 2 - krem intensywnie nawilżający o przedłużonym działaniu

Producent twierdzi, że jest to specyfik o potrójnym działaniu, który bezpośrednio wiąże i zatrzymuje cząsteczki wody w głębokich warstwach naskórka oraz hamuje jej parowanie z powierzchni skóry. Nie sposób się nie zgodzić z tymi obietnicami, bo po użyciu tego kremu skóra wyraźnie staje się lepiej nawilżona. Nawet moja kuzynka, której skóra jest naprawdę bardzo sucha doceniła zalety tego mazidła, kiedy przywiozłam jej go z Polski w prezencie. Przy najbliższej wizycie w ojczyźnie zakupiła sobie kila pudełek na zapas i stwierdziła, że już dawno żaden krem jej tak nie pod pasował, a do tej pory używała kremów z wyższej półki.

Ja zalety tego kosmetyku doceniam zwłaszcza kiedy dworze jest mróz a w domu kaloryfery. Moja skóra nie jest skrajnie odwodniona, ale zaczęłam dostrzegać pewne symptomy właśnie w tym trudnym czasie.

Krem w swoim składzie posiada masło shea, witaminę E, mocznik i glicerynę. Ma dosyć konkretną konsystencję, niemal jak krem półtłusty, jednak bardzo dobrze się wchłania, zwłaszcza w przesuszoną skórę, pozostawiając na powierzchni naskórka jakby film ochronny. Jeśli ktoś ma problem z tą warstewką zawsze można używać kremu na noc.

Producent deklaruje, że specyfik łagodzi podrażnienia zwłaszcza te spowodowane warunkami zewnętrznymi i neutralizuje wolne rodniki (to zapewne zasługa wymienionej wcześniej witaminy E).

Krem jest genialny. Posiada miły zapach. Opakowanie to szklany słoiczek o standardowej pojemności (50 ml) z niebieską, plastikową nakrętką. Producent dołącza w zestawie plastikową szpatułkę w celu higienicznego wydobywania kremu.

Naprawdę mogę polecić ten krem z czystym sumieniem.

4.42
Ocena na postawie 12 opinii Zobacz opinie
Oceń produkt Dodałeś już ocenę
Opakowanie:
Zapach:
Konsystencja:
Działanie:

Podstawowe fakty
ProducentDermedic
KategoriaPielęgnacja twarzy
RodzajKremy na dzień: nawilżające i odżywcze
Przybliżona cena36.00 PLN

Powiązane produkty

Oceny użytkowników (12)

Hydrain 2 - krem intensywnie nawilżający o przedłużonym działaniu: wypróbuj również

Powiązane Tematy