Bamboo Bronzer Brush - pędzel do bronzera

Kosmetyk
Bamboo Bronzer Brush - pędzel do bronzera

"Idealny do wszelkiego rodzaju bronzerów. Wykonany z naturalnych i biodegradowalnych materiałów. Miękkie, syntetyczne włókno to gwarancja nie stosowania przy produkcji przemocy na zwierzętach".

Pędzla tego używam jedynie do nakładania kosmetyków typu fluid, podkład w kompakcie, ale również znakomicie sprawdza się w roli pędzla kabuki do rozprowadzania kosmetyków mineralnych.

Włosie jest bardzo miękkie, delikatne, a przy dotykaniu pędzlem twarzy nie czuć włosia, tylko jakby jakiś puszek omiatał twarz. Jest to niezwykle przyjemne uczucie, ale to norma w przypadku pędzli Eco Tools, których włosie syntetyczne nie ma prawa podrażnić nawet najbardziej wrażliwej skóry.

Włosie tego pędzla jest dość krótkie, bardzo gęste, zwarte, dzięki czemu równomiernie rozprowadza fluid na twarzy. Nie używam go do bronzerów, natomiast zdarza mi się użyć tego pędzla do rozprowadzenia różu w kremie, co daje wspaniale naturalny efekt. Na twarzy przy użyciu tego pędzla nie mają prawa zrobić się nam plamy, czy smugi. Pędzel rozprowadza kosmetyki cienką warstwą a podkład idealnie wtapia się w skórę. Odkąd w moje ręce trafił ten pędzel, w odstawkę poszły wszystkie pędzle do podkładu typu języczkowego, które z zasady niezbyt dobrze rozprowadzają fluid.

Pędzel prezentuje się ślicznie. Mam jednak zastrzeżenie do rączki pędzla - mogłaby być jednak trochę cieńsza lub nawet wyprofilowana, wtedy lepiej trzymałoby się pędzel w dłoni.

Włosie nie wypada, nie odkształca się, a po myciu zachowując swój pierwotny kształt.

Niezwykły pędzel. Polecam zdecydowanie do nakładania fluidów, podkładów i kosmetyków mineralnych.

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.
Oceń produkt Dodałeś już ocenę

Podstawowe fakty
ProducentEco Tools
KategoriaTwarz
RodzajAkcesoria do makijażu
Przybliżona cena53.00 PLN

Powiązane produkty

Bamboo Bronzer Brush - pędzel do bronzera: wypróbuj również

Powiązane Tematy