Firma kosmetyczna nabrała MAFFASHION. Kto zrobił jej manicure?

Jedna z najpopularniejszych blogerek wzięła udział w filmie promocyjnym marki Rimmel. Zobaczcie, kto wcielił się w rolę kosmetyczki.

Jedna z najpopularniejszych blogerek wzięła udział w filmie promocyjnym marki Rimmel. Julia Kuczyńska, znana bardziej jako Maffashion została zaproszona na "wyjątkowy" manicure, ale nie miała pojęcia, kto pomaluje jej paznokcie. Zobaczcie, kto wcielił się w rolę kosmetyczki.

Miało być zabawnie i z przymrużeniem oka… Udało się?

Gos

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Radość irlandzkich homoseksualistów! Świętują legalizację ich małżeństw Takie zachowanie to już MOBBING. Nie pozwól na to pracodawcy Polka nazywana "najszybszą babcią świata". Zdobyła Mont Blanc mając 68 lat Jak bezpiecznie się opalić? Zdrowsze alternatywy dla plażowania Ponad połowa Polaków cierpi na syndrom poniedziałku. Stres zaczyna się już w niedzielę Cała prawda o cudzie narodzin. Tak wygląda PORODÓWKA POLSCY RAPERZY popisują się w sieci. Są wśród nich kobiety UNIWERSALNA modelka? Pozuje jako kobieta i mężczyzna Umalował ją JEJ CHŁOPAK! Jak wyszło? Codziennie przechowujemy w nich jedzenie. Eksperci ostrzegają o ich SZKODLIWOŚCI Twoje ciało jest opuchnięte? Może to świadczyć o PROBLEMIE Z NERKAMI Jak SŁYSZĄ NAS inni? Dowiesz się dzięki prostej sztuczce!