Firma kosmetyczna nabrała MAFFASHION. Kto zrobił jej manicure?

Jedna z najpopularniejszych blogerek wzięła udział w filmie promocyjnym marki Rimmel. Zobaczcie, kto wcielił się w rolę kosmetyczki.

Jedna z najpopularniejszych blogerek wzięła udział w filmie promocyjnym marki Rimmel. Julia Kuczyńska, znana bardziej jako Maffashion została zaproszona na "wyjątkowy" manicure, ale nie miała pojęcia, kto pomaluje jej paznokcie. Zobaczcie, kto wcielił się w rolę kosmetyczki.

Miało być zabawnie i z przymrużeniem oka… Udało się?

Gos

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

PIETRASIŃSKA i KORONIEWSKA zachęcają do badań szyjki macicy To one będą królowały w tym sezonie. Wraca moda sprzed lat Zawierają te same substancje, co kostki toaletowe. Wszystko o NAPOJACH GAZOWANYCH Jest jedyną Polką w Londyńskim Klubie Milionerów. Zaczynała od zera Szok dla medycyny. URODZIŁA zdrowe dziecko w wieku 66 LAT! Donatan i Cleo na konferencji! Nie mówią po ANGIELSKU! Jak było naprawdę? HISTORIE KOBIET kontra rzeczywistość Piją je nawet dzieci. Popularne napoje mogą mieć TOKSYCZNE DZIAŁANIE! Polacy UKRYWAJĄ PIENIĄDZE przed najbliższymi. W 20 proc. przypadków PRZEZ ZDRADĘ! Znalazł swoją miłość oglądając sylwestrowy program Telewizji Polskiej Co piąty turysta wraca z egzotyczną chorobą. "To personel przenosi choroby" Jest nowy teledysk DONATANA I CLEO!