Firma kosmetyczna nabrała MAFFASHION. Kto zrobił jej manicure?

Jedna z najpopularniejszych blogerek wzięła udział w filmie promocyjnym marki Rimmel. Zobaczcie, kto wcielił się w rolę kosmetyczki.

Jedna z najpopularniejszych blogerek wzięła udział w filmie promocyjnym marki Rimmel. Julia Kuczyńska, znana bardziej jako Maffashion została zaproszona na "wyjątkowy" manicure, ale nie miała pojęcia, kto pomaluje jej paznokcie. Zobaczcie, kto wcielił się w rolę kosmetyczki.

Miało być zabawnie i z przymrużeniem oka… Udało się?

Gos

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Co kryje się w MIĘSIE MIELONYM? Uważaj na sztuczki producentów Mocne słowa CONCHITY WURST. "Wiele lat zajęło mi zrozumienie, że to społeczeństwo popełnia błąd" Fenomenalne KREACJE OSCAROWE, które przeszły do historii Bezlitosne praktyki znachorów. Każą się okaleczać chorym na raka Urządź sobie domowe SPA. Cztery pomysły na piękne włosy i skórę Nie chcą poświęcać się karierze i stawiają na pasje. POKOLENIE Y wkrótce zdominuje rynek pracy Sekrety DOMOWEGO ROSOŁU. Tylko dzięki nim uzyskasz najlepszy smak Częsty błąd chorych na raka może zmniejszać skuteczność terapii Trzy sposoby na BURZĘ LOKÓW bez użycia ciepła! 21-letnia modelka z Radomia podbija Indie Najczęstsze błędy rodziców podczas PODAWANIA DZIECKU LEKÓW Dziecko na sprzedaż. Przez lukę w prawie kwitnie podziemie adopcyjne