Jak uchronić się przed zdradą?

9. Dlaczego mężczyźni zdradzają?Większość mężczyzn nie zdradza z powodu tego, że ich miłość wygasła. Często chodzi o zróżnicowanie życia seksualnego, niekiedy o nudę, o pragnienie wolności lub zmęczenie ciągłym zawodzeniem partnerki. Sprawdź, jak sprawić, by mężczyzna nie zdradzał.
Zdjęcie pary / Shutterstock

9. Dlaczego mężczyźni zdradzają?
Większość mężczyzn nie zdradza z powodu tego, że ich miłość wygasła. Często chodzi o zróżnicowanie życia seksualnego, niekiedy o nudę, o pragnienie wolności lub zmęczenie ciągłym zawodzeniem partnerki. Sprawdź, jak sprawić, by mężczyzna nie zdradzał.

8. Aktywność w łóżkuNie czekaj, aż on wykaże chęć pójścia do łóżka, pierwsza zainicjuj seks. Dla mężczyzn seks wiąże się z uczuciem atrakcyjności, chcą być pożądani przez partnerkę, więc okaż mu to, wyrażając miłość w sposób fizyczny.
Zdjęcie pary / Shutterstock

8. Aktywność w łóżku
Nie czekaj, aż on wykaże chęć pójścia do łóżka, pierwsza zainicjuj seks. Dla mężczyzn seks wiąże się z uczuciem atrakcyjności, chcą być pożądani przez partnerkę, więc okaż mu to, wyrażając miłość w sposób fizyczny.

7. EksperymentowanieBądź otwarta na eksperymentowanie w łóżku. W łóżku łatwo o wygodę i strach przed nieznanymi doznaniami, co może sprawić, że będziesz się zamykać przed innymi doświadczeniami. Wypróbuj nowe pozycje lub zaskocz partnera czymś, czego nie robiliście nigdy wcześniej.
Zdjęcie pary / Shutterstock

7. Eksperymentowanie
Bądź otwarta na eksperymentowanie w łóżku. W łóżku łatwo o wygodę i strach przed nieznanymi doznaniami, co może sprawić, że będziesz się zamykać przed innymi doświadczeniami. Wypróbuj nowe pozycje lub zaskocz partnera czymś, czego nie robiliście nigdy wcześniej.

6. Nie przystosowuj się zbytnio do partneraCzasami w związkach kobiety mogą za bardzo przystosowywać się do mężczyzny. W wyniku tego możesz zatracić to, kim naprawdę jesteś i zmienić się dla partnera, co wcale nie musi sprawić, że związek będzie szczęśliwszy. Zachowaj zdrowe podejście do swojej odrębności w związku.
Zdjęcie autorstwa Nathan O'Nions / CC BY

6. Nie przystosowuj się zbytnio do partnera
Czasami w związkach kobiety mogą za bardzo przystosowywać się do mężczyzny. W wyniku tego możesz zatracić to, kim naprawdę jesteś i zmienić się dla partnera, co wcale nie musi sprawić, że związek będzie szczęśliwszy. Zachowaj zdrowe podejście do swojej odrębności w związku.

5. Nie kontroluj zbytnio partneraCzasami, nie zdając sobie z tego sprawy, próbujemy kontrolować partnera w sposób, który dla nas jest najlepszy. W rezultacie wchodzi nam w nawyk narzekanie, obwinianie, grożenie, karanie, nagradzanie lub przekupywanie partnera, aby robił to, czego chcemy.
Zdjęcie pary / Shutterstock

5. Nie kontroluj zbytnio partnera
Czasami, nie zdając sobie z tego sprawy, próbujemy kontrolować partnera w sposób, który dla nas jest najlepszy. W rezultacie wchodzi nam w nawyk narzekanie, obwinianie, grożenie, karanie, nagradzanie lub przekupywanie partnera, aby robił to, czego chcemy.

4. Pokaż mu, że go doceniaszCzasami zdarza się, że zdobywamy partnera i bierzemy ślub, co daje nam fałszywe uczucie bezpieczeństwa. Pamiętaj, wszystkie związki są dobrowolne i partner może odejść w każdym momencie. Dlatego ważne jest, aby pielęgnować związek bez względu na to, czy jesteście małżeństwem, czy nie.
Zdjęcie autorstwa Peter Harrison / CC BY

4. Pokaż mu, że go doceniasz
Czasami zdarza się, że zdobywamy partnera i bierzemy ślub, co daje nam fałszywe uczucie bezpieczeństwa. Pamiętaj, wszystkie związki są dobrowolne i partner może odejść w każdym momencie. Dlatego ważne jest, aby pielęgnować związek bez względu na to, czy jesteście małżeństwem, czy nie.

3. Spędzajcie czas osobnoCzasami mężczyźni zdradzają, ponieważ czują się osaczeni w związku, a romans daje im poczucie wolności, którego im brakuje. Spędzajcie więc czas osobno – każde z was może iść samo na spotkanie ze znajomymi czy poświecić czas na hobby.
Zdjęcie autorstwa John Coley / CC BY

3. Spędzajcie czas osobno
Czasami mężczyźni zdradzają, ponieważ czują się osaczeni w związku, a romans daje im poczucie wolności, którego im brakuje. Spędzajcie więc czas osobno – każde z was może iść samo na spotkanie ze znajomymi czy poświecić czas na hobby.

2. Poznaj swojego partneraNiektórzy mężczyźni uważają, że w ich naturze jest spanie z wieloma kobietami. Jeśli twój partner tak uważa, nie będzie miało znaczenia cokolwiek zrobisz. Staraj się poznać partnera wcześnie, pytając o jego poprzednie związki. Jeśli okaże się, że w przeszłości jego zachowanie było podobne, nie zmieni się tylko z powodu twojej miłości. Najlepiej od początku potępiać takie zachowanie.
Zdjęcie kobiety / Shutterstock

2. Poznaj swojego partnera
Niektórzy mężczyźni uważają, że w ich naturze jest spanie z wieloma kobietami. Jeśli twój partner tak uważa, nie będzie miało znaczenia cokolwiek zrobisz. Staraj się poznać partnera wcześnie, pytając o jego poprzednie związki. Jeśli okaże się, że w przeszłości jego zachowanie było podobne, nie zmieni się tylko z powodu twojej miłości. Najlepiej od początku potępiać takie zachowanie.

1. Zastanów się nad swoim związkiemJeśli nie jesteś szczęśliwa w związku, wina nie zawsze leży po stronie partnera. Spójrz na siebie i zastanów się nad tym, co powoduje uczucie niezadowolenia. Jeżeli chcesz czegoś innego od swojego partnera, wyraźnie o to poproś. Ważna jest szczerość i komunikacja z partnerem. Jeżeli zaś partner narusza zasady ustalone przez was w związku, najlepszym wyborem może być rozstanie.
Zdjęcie kobiety / Shutterstock

1. Zastanów się nad swoim związkiem
Jeśli nie jesteś szczęśliwa w związku, wina nie zawsze leży po stronie partnera. Spójrz na siebie i zastanów się nad tym, co powoduje uczucie niezadowolenia. Jeżeli chcesz czegoś innego od swojego partnera, wyraźnie o to poproś. Ważna jest szczerość i komunikacja z partnerem. Jeżeli zaś partner narusza zasady ustalone przez was w związku, najlepszym wyborem może być rozstanie.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Zdrowie:

Pij na zdrowie! List do dietetyka Jaki smartwatch damski wybrać? RankingMATERIAŁ PROMOCYJNY Pomasuj się Jak spróbować wszystkich 12 wigilijnych potraw, ale się nie przejeść? Zioła na żołądek Złapać wilka Ozonoterapia spowalnia procesy starzenia, wspomaga walkę z nadwagą Uniknij depresji, kładąc się wcześniej spać Polki są coraz bardziej pewne siebie. Zgadzacie się? Błonnik pokarmowy Mężczyźni kochają botoks! Topinambur - czym jest, właściwości, zastosowanie, skutki uboczne