Puder sypki brązujący ciemny

Kosmetyk
Puder sypki brązujący ciemny

Cudowny! Jestem weteranką w sprawach pudrów brązujących i nie ma chyba wielu firm, z których oferty nie testowałabym przynajmniej jednego pudru brązującego. Tym większą przyjemnością było znalezienie doskonałego produktu w doskonałej cenie. Zwłaszcza teraz, gdy chce się zatrzymać trochę letniej opalenizny...

Gdyby tester miał mnie zachęcić do kupna, to nigdy by nic z tego nie wyszło. Sprzedawczyni wyjęła pudełko, w którym z ustawionych na boku opakowań pudry wysypywały się obłoczkami. Na szczęście produkt wyglądał nieskazitelnie, a tester miał dobry kolor i konsystencję. Opakowanie nie jest porywające, ale i nie obciachowe. Zapach delikatny, przyjemny.

Jest delikatny i leciutko opalizuje, przy czym nie ma mowy o żadnych drobinkach, tylko urocze rozświetlenie cery. Odcień w pudełku wygląda na naprawdę ciemny, ale to tylko kwestia konsystencji - sypkie pudry brązujące zwykle wyglądają dużo ciemniej niż prasowane. W rzeczywistości brązuje delikatniej i nawet osoba niewprawiona nie powinna sobie narobić plam czy placków.

Najprościej potrząsnąć pudełeczkiem odwróconym do góry dnem i wysypać nieco pudru na wieczko. Potem zebrać go na pędzel obracając i rozprowadzając równomiernie. Muśnięcie wokół szczęki, w górę owalu twarzy i ewentualnie na czole po bokach - na wypukłych częściach. Puder idealnie stapia się ze skórą i nawet po całym dniu trzyma się na miejscu.

Mam cerę mieszaną, ale skłonną do przesuszeń. Nie widzę żadnych podrażnień, puder nie warzy się, nie zbiera w załamaniach. Tłuste partie twarzy po całym dniu wyglądają dobrze, satynowo, tak jak obiecuje producent.

Do nabycia w małych drogeriach - uwaga, nie mylić z brązującym jasnym, który ma drobinki wyraźniejsze i będzie odpowiedniejszy na większe wyjście.

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.
Oceń produkt Dodałeś już ocenę

Podstawowe fakty
ProducentAdos
KategoriaTwarz
RodzajPudry brązujące
Przybliżona cena14.00 PLN

Powiązane produkty

Puder sypki brązujący ciemny: wypróbuj również

Powiązane Tematy