The Healing Garden - Sweet Dreams - spray do ciała

Kosmetyk

Jak to najczęściej bywa w okresie wzmożonej edukacji - żyję w ciągłym, nieustającym biegu. Niemal codziennie jest tak, że wychodzę z domu, kiedy jeszcze jest ciemno i wracam w zapadającym już zmroku. Kiedy kładę się wreszcie do łóżka, to czasem (paradoksalnie) jestem tak zmęczona, iż ciężko mi zasnąć. W takich właśnie sytuacjach (i nie tylko) pomaga mi ten spray. Zanim zajął miejsce na mojej półce, za każdym razem, kiedy byłam w drogerii wąchałam go i wąchałam. Zaczarował mnie! Sama nie wiem dlaczego wcześniej go nie kupiłam.

Spray zawiera ekstrakty roślinne z rumianku, wanilii i kwiatu pomarańczy. Ma za zadanie uspokajać i relaksować. Z zadania tego wywiązuje się świetnie! Przeznaczony jest do ciała i do rozpylania bezpośrednio na pościel. Znakomicie odprężą i ułatwia zasypianie. Stosuję go także w ciągu dnia, ponieważ jego zapach jest dość mocny, długo utrzymuje się na skórze i pozwala na chwilę zwolnić tempo codziennego biegu.

Zamknięty jest w dużej, bo mieszczącej aż 200 ml, butelce. Dla niektórych będzie to minus, ponieważ może nie zmieścić się do małej torebki, dla innych plus, bo wystarczy na długo. Sama butelka jest prosta, skromna, lekko przydymiona, ale widać dokładnie poziom płynu. Zatyczka mała, dość dobrze się trzyma. Używanie jest przyjemne, bo spray rozpyla się w postaci pachnącej chmurki.

A teraz trochę więcej o zapachu. Są w nim wyczuwalne nuty zapachowe roślin, których ekstrakty zawiera. Nie jest to jednak słodka, odurzająca wanilia czy ziołowy rumianek. Mieszanka jest tak stworzona, że zapachy te przeplatają się i równoważą. W połączeniu daje to dość mocny, upajający zapach, otulający ciało jak ciepła pierzynka. Zapewne zapach nie wszystkim przypadnie do gustu, ponieważ jest specyficzny, dość ostry.

Spray jest bardzo wydajny, ponieważ mała ilość wystarczy na uzyskanie nasycenia zapachem, który utrzymuje się niezwykle długo (zwłaszcza na ubraniach). Czasem ubierając coś następnego dnia, czuję go jeszcze.

Polecam tym, którzy chcą na chwilę się zatrzymać, a nie mogą pozwolić sobie na chwilę odpoczynku oraz osobom mającym kłopoty z zasypianiem - może okaże się pomocny.

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.
Oceń produkt Dodałeś już ocenę

Podstawowe fakty
ProducentCoty
KategoriaPielęgnacja ciała
RodzajAntyperspiranty i dezodoranty
Przybliżona cena24.00 PLN

Powiązane produkty

The Healing Garden - Sweet Dreams - spray do ciała: wypróbuj również

Powiązane Tematy