Jedzenie, które pomaga zrzucić wagę

7. Jedzenie, które pomaga w chudnięciuCzy istnieje takie jedzenie, które pomaga zrzucić nadwagę? Tak, istnieje! Zobacz, które produkty pozwolą ci zaspokoić apetyt, poczuć się sytym, a dodatkowo zawierają cenne składniki odżywcze i mało kalorii. Oto i one!
Zdjęcie autorstwa PublicDomainPictures / CC BY

7. Jedzenie, które pomaga w chudnięciu
Czy istnieje takie jedzenie, które pomaga zrzucić nadwagę? Tak, istnieje! Zobacz, które produkty pozwolą ci zaspokoić apetyt, poczuć się sytym, a dodatkowo zawierają cenne składniki odżywcze i mało kalorii. Oto i one!

6. Pałeczki seroweKto nie kocha sera? Wiele osób, które chcą przejść na dietę, nie chce wykluczyć ze swojego menu sera. Rozwiązaniem są tzw. pałeczki serowe. Mają tylko 80 kalorii i nie zawierają węglowodanów. W dodatku podzielone są na porcje, dlatego łatwiej jest kontrolować to, ile się ich zje. Pałeczki serowe to wspaniała dietetyczna przekąska.
Zdjęcie autorstwa darwin Bell / CC BY

6. Pałeczki serowe
Kto nie kocha sera? Wiele osób, które chcą przejść na dietę, nie chce wykluczyć ze swojego menu sera. Rozwiązaniem są tzw. pałeczki serowe. Mają tylko 80 kalorii i nie zawierają węglowodanów. W dodatku podzielone są na porcje, dlatego łatwiej jest kontrolować to, ile się ich zje. Pałeczki serowe to wspaniała dietetyczna przekąska.

5. JabłkaJabłka od zawsze sprzyjały zachowaniu zdrowej sylwetki. Badania potwierdziły, że kobiety, które zjadały dziennie trzy jabłka, chudły szybciej, a stężenie cukru we krwi utrzymywało się u nich na niższym poziomie. Jedzenie jabłek dodatkowo poprawia perystaltykę jelit, zmniejsza ryzyko udaru oraz zachorowania na raka piersi.
Zdjęcie autorstwa Hans / CC BY

5. Jabłka
Jabłka od zawsze sprzyjały zachowaniu zdrowej sylwetki. Badania potwierdziły, że kobiety, które zjadały dziennie trzy jabłka, chudły szybciej, a stężenie cukru we krwi utrzymywało się u nich na niższym poziomie. Jedzenie jabłek dodatkowo poprawia perystaltykę jelit, zmniejsza ryzyko udaru oraz zachorowania na raka piersi.

4. Czarny pieprzBadania potwierdzają, że składniki czarnego pieprzu mogą blokować tworzenie się tłuszczowych komórek. Dodawanie pieprzu do potraw nie tylko polepszy ich smak, ale także pomoże ci schudnąć.
Zdjęcie autorstwa PublicDomainPictures / CC BY

4. Czarny pieprz
Badania potwierdzają, że składniki czarnego pieprzu mogą blokować tworzenie się tłuszczowych komórek. Dodawanie pieprzu do potraw nie tylko polepszy ich smak, ale także pomoże ci schudnąć.

3. Masło orzechoweCzy kiedykolwiek słyszałeś o piceatannolu? Jest to składnik, który można znaleźć w orzechach, winogronach oraz czerwonym winie. Posiada on zdolność hamowania procesu powstawania komórek tłuszczowych. Dzięki zawartości piceatannolu, masło orzechowe pozwoli ci nie tylko zmniejszyć apetyt, ale również schudnąć. Orzechy są dodatkowo bogate w białka oraz zdrowe tłuszcze. Najlepiej kupować masło orzechowe naturalne, bez sztucznych dodatków.
Zdjęcie autorstwa Denise Krebs / CC BY

3. Masło orzechowe
Czy kiedykolwiek słyszałeś o piceatannolu? Jest to składnik, który można znaleźć w orzechach, winogronach oraz czerwonym winie. Posiada on zdolność hamowania procesu powstawania komórek tłuszczowych. Dzięki zawartości piceatannolu, masło orzechowe pozwoli ci nie tylko zmniejszyć apetyt, ale również schudnąć. Orzechy są dodatkowo bogate w białka oraz zdrowe tłuszcze. Najlepiej kupować masło orzechowe naturalne, bez sztucznych dodatków.

2. Rośliny strączkoweRośliny strączkowe jadane są chętnie przez wszystkie osoby, które prowadzą zdrowy tryb życia. Badania udowodniły, że produkty, które są w organizmie wolno trawione, np. rośliny strączkowe, pozwalają na zwiększenie hormonu, który asystuje przy metabolizmie cukrów oraz tłuszczów, w związku z czym szybciej spalisz kalorie.
Zdjęcie autorstwa dustytoes / CC BY

2. Rośliny strączkowe
Rośliny strączkowe jadane są chętnie przez wszystkie osoby, które prowadzą zdrowy tryb życia. Badania udowodniły, że produkty, które są w organizmie wolno trawione, np. rośliny strączkowe, pozwalają na zwiększenie hormonu, który asystuje przy metabolizmie cukrów oraz tłuszczów, w związku z czym szybciej spalisz kalorie.

1. PopcornPopcorn to wspaniała przekąska, która pozwoli ci schudnąć. Zawiera błonnik, wiele antyoksydantów, a do tego jest niskokaloryczny. W trzech kubkach popcornu znajdziesz tylko 100 kalorii. Oczywiście pod warunkiem, że zrezygnujesz z dodania masła i soli.
Zdjęcie autorstwa PDPics / CC BY

1. Popcorn
Popcorn to wspaniała przekąska, która pozwoli ci schudnąć. Zawiera błonnik, wiele antyoksydantów, a do tego jest niskokaloryczny. W trzech kubkach popcornu znajdziesz tylko 100 kalorii. Oczywiście pod warunkiem, że zrezygnujesz z dodania masła i soli.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Zdrowie:

Owsianka nie tylko na śniadanie Jak pokonać senność? Jak dobrać buty na obcasie? Syllogomania - nowe fakty Dieta po 50. roku życia – tych błędów nie popełniaj Zioła na płodność Zbombardowani miłością Być jak modelka. Jak świetnie wyjść na zdjęciu? Przepis na domowy syrop z cebuli i czosnku Zespół napięcia przedmiesiączkowego Jak rzucić palenie? 5 pomocnych tipów! Siła drzemiąca w grejpfrutach