Jak pięknie udekorować wigilijny stół, czyli pomysłowe serwetki w kształcie choinki i gwiazdki

Wigilijny i bożonarodzeniowy stół to nie tylko pyszne potrawy, ale także dekoracje świąteczne. To właśnie one pozwalają zaprowadzić w domu rodzinną, ciepłą atmosferę, uprzyjemniając wspólnie spędzony czas. Zobacz, jak własnoręcznie przygotować serwetki w kształcie choinki i gwiazdki.

Pragniesz zachwycić gości podczas wigilijnej kolacji? Wystarczy wykonać własnoręczne serwetki w kształcie gwiazdy i choinki. Do stworzenia pierwszej dekoracji świątecznej będziesz potrzebowała jedynie serwetek i sprawnych rąk. Choinkę natomiast wykonasz przy pomocy serwetki, wstążeczki i szpilki. Jeżeli posiadasz spinacze, z łatwością stworzysz piękną, stojącą ozdobę na świąteczny stół. Przekonaj się, w jak prosty sposób wykonasz oryginalne serwetki na wigilijny i bożonarodzeniowy stół.

W jaki sposób dekorujesz stół na święta? Zdradź nam swoje sposoby!

OZDOBY ŚWIĄTECZNE

Zastanawiasz się, jak udekorować mieszkanie na święta?

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Styl życia:

Przegląd jesiennych dodatków, czyli modne torebki i biżuteria w przystępnej cenie! Letnia walizka Camaïeu, czyli wakacyjne stylizacje za mniej niż 350 zł! – HITY WYPRZEDAŻY Do kogo należy ciało kobiety? Słuchawki dla naszych pociech Czy warto się pobierać? Kolorowa patelnia w chińskie wzorki Super wygodny rower Jak ocieplić wystrój domu? Oszczędzaj wodę, albo Twój prysznic Cię udusi Nowa odmiana raka Kolekcja torebek Katarzyny Biskup „Nie można pozwolić sobie na to, by stać w miejscu”. Wywiad z Anną Sakowicz