Lekki jak 1cal. sposób jedzenia czekolady
KATARZYNA PURA • dawno temu

Jakiś czas temu pisałam na JejGadżety o pomyśle stworzenia czekolady w formie sprayu. Teraz wiemy już, że inhalator naprawdę powstał i ile kosztuje możliwość “sztachnięcia się" czekoladą.
Nowa opcja powstała w głowieDr. Edwardsa. Inhalator wielkości pomadki do ust wypełniony drobinkami czekolady, która ma niespełna 1kalorię.
Ta forma czekolady dostępna jest w czterech smakach w cenie 10 euro za 6 opakowań.

Jak twierdzi pomysłodawca “Od wieków jemy coraz mniejsze porcje w coraz to mniejszych odstępach czasu. Jedzenie coraz bardziej przypomina naturalne funkcje jak oddychanie. Zdaniem dr. Edwardsa warto zmieszać oba zwyczaje i oto jest czekolada w aerozolu”.
Ciekaw jestem czy nadmiar konsumpcji nie spowoduje zalepienia płuc, i czy w ogóle jest to zdrowe i nieszkodliwe dla organizmu.
źródło: Oskar, Gadżetomania

Najnowsze

Trendy w meblach ogrodowych 2025 – inspiracje na meble tarasowe i balkonowe
MATERIAŁ PROMOCYJNY
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy
Pokaż wszystkie komentarze