Dom na drzewie

Kto z nas, będąc dzieckiem, nie marzył o domku na drzewie? Niewielki domek ukryty w gęstych konarach drzew był zapowiedzią wielkiej przygody i świetnej zabawy. Domek na drzewie to miejsce, w którym można nie tylko się wyszaleć, ale też wyciszyć – przeczytać książkę, pomarzyć, układać plany na przyszłość, albo po prostu ukryć się przed światem i jego problemami. O zaletach takiego domku można by pisać dużo. Domek na drzewie nie jest jedynie atrybutem świata dzieci. Równie dobrze mogą korzystać z niego dorośli. Wystarczy poświęcić trochę czasu na zamontowanie domku na drzewie. Tym sposobem można przenieść się z powrotem w świat dzieciństwa.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Styl życia:

Oryginalny stołek - w każdej pozycji mu dobrze Najdroższa na świecie bombka na choinkę! Wyprzedaży ciąg dalszy – dziś na celowniku Aftershock Jak zaaranżować mieszkanie w stylu japońskim? Zatyczka do piwa Bądź ALTRO, inspiruj W razie obalania prezydentów… Jak wyczyścić trudno dostępne miejsca? Praktyczne porady Jej Szyk w Jej Obiektywie - świeżość bieli Gorzej jest tylko w Rumunii. Dlaczego Polacy wynajmują mieszkania o bardzo niskim standardzie? Śmierdzący problem MP3 Loupio upora się z chaotycznie splątanymi kabelkami

Popularne w tym tygodniu:

Prezent na święta dla przyjaciółki – 7 zegarkowych pomysłów Wybieramy sofę do salonu - pikowana czy gładka? Sukienki na jesień i zimę. Sprawdź co będzie modne w tym sezonie!